Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Вісті з профорганізацій

02.09.2022 Серпнева педагогічна конференція у м. Новомосковськ

Друкe-mail

N-00092022Усі ми віримо, що дуже скоро наша країна розквітне усіма барвами землі, бо настане найсвітліший день в її історії – день нашої перемоги!

Детальніше...

 

18.01.2022 Співчуття з приводу тяжкої втрати

Друкe-mail

1474351630_imagesТериторіальний комітет Солонянської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть ветерана педагогічної праці, яка до 1993р незмінно обиралася головою Солонянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України

Алли Дмитрівни Понкрашової .

Детальніше...

 
 

07.12.2021 Зустріч із прекрасним

Друкe-mail

V_011221_1_1Нещодавно члени первинних профспілкових організацій нашої територіальної освітянської Профспілки чудово провели свій вихідний день. Ми відвідали академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки у місті Кам’янському. На нас чекала зустріч із веселою музичною комедією «Ханума», в яку неможливо не закохатися і яку неможливо забути. Весела, дотепна, яскрава та чарівна…Вона перенесла нас до Авлабару, де ми поринули в неповторну атмосферу старого Тбілісі, відкрила світ чарівної музики, дивовижних танців та захопливих пригод. Неперевершена гра акторів, дотепний гумор, яскраві декорації подарували нам море позитивних емоцій та гарний настрій.

Детальніше...

 
 

04.11.2021 Пленерні уроки як частина нового освітнього простору в контексті НУШ

Друкe-mail

N_00_20211028_122709_1В рамках науково-методичного проєкту Гімназії № 1 міста Новомосковська «Пленерні уроки як частина нового освітнього простору в контексті НУШ» 28.10.2021 року відбулася інтерактивна пленерна педрада на території ДЗОТ «Лісова казка» на тему «Розвиток мотивації до навчання та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу до організації навчального процесу».

Детальніше...

 
 

05.10.2021 Подяка від ліцєю

Друкe-mail


IMG-468fc2c3f02d63_300Первинна профспілкова організація ліцею № 18 м. Новомосковська, члени міської організації Профспілки працівників освіти та науки України, звертається зі словами вдячності до обласної організації Профспілки  за можливість провести святковий день, День працівників освіти, на базі дитячого заміського оздоровчого абору  «Лісова казка». Завдяки вам, наш колектив чудово провів свято в неформальній обстановці. Ми були приємно вражені змінами з благоустрою, що відбуваються на території табору. На згадку про перебування в таборі ми висадили дерева горобини. Дякуємо за все, що ви робите для оздоровлення наших дітей, для комфортної роботи та відпочинку членів профспілки.

Детальніше...

 
 

03.10.2021 З професійним святом – Днем працівників освіти!

Друкe-mail

DSC_6769_300Новомосковська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вітає всіх колег з професійним святом – Днем працівників освіти!

З нагоди свята в міськвиконкомі відбулися урочистості, на які були запрошені директори загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, учителі, вихователі. В своїй вітальній промові до всієї освітянської громади звернувся секретар міської ради Володимир Арутюнов, який сказав, що своїми мудрими порадами, чуйним ставленням та справедливими настановами педагоги допомагають дітям долати непростий шлях осягнення знань.

Детальніше...

 
 

29.09.2021 Освітянський туризм-2021

Друкe-mail

MT_000921«За той рекой, за той березкой, стоял тогда косматый лес. За той зарей, за той полоской, спустилась ночь, а день исчез…». Саме пісня «За той рекой» у виконанні легендарної рок-групи «Карнавал» та його лідера Олександра Барикіна невипадково стала своєрідним «гімном освітянського спортивного туризму», яка вкотре запросила та сповістила про початок цьогорічного територіального спортивно-туристичного зльоту. То ж, в рамках проведення Дня фізичної культури і спорту, Всесвітнього дня туризму та пам’яті профспілкового лідера освітян Магдалинівщини Івочки В.М. 24 та 25 вересня 2021 року зібралися освітяни-туристи – ті, хто не байдужий до здорового способу життя. Як і в попередні роки, цей захід проводився з метою виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, подальшої пропаганди та популяризації спортивного туризму серед працівників освіти, перевірки та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів, формування знань, вмінь та навичок виживання в складних природних умовах, сприяння підвищенню безпеки і охорони навколишнього середовища, покращення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в освітніх закладах, виявлення кращих спортсменів та команд для підготовки та участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Детальніше...

 
 

28.09.2021 Пленум міської організації Профспілки

Друкe-mail

nov_002123 вересня 2021 року в Новомосковській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України відбувся Пленум голів первинних організацій.

Детальніше...

 
 

31.08.2021 ГРОМАДА РОЗВИВАЄ ОСВІТУ, ОСВІТА РОЗВИВАЄ ГРОМАДУ

Друкe-mail

of_ZTO_020821Усі ці процеси здійснюються у тісній співпраці з Царичанської територіальною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

До такого висновку прийшли учасники серпневого брифінгу-2021, який було проведено у Царичанській селищній територіальній громаді. У його роботі взяли участь селищний голова Сумський Г.В., начальник відділу освіти виконкому селищної ради Китайгора С.М., голова Царичанської ТО Профспілки працівників освіти і науки України Самарська Н.І., керівники та кращі педагоги закладів освіти.

Детальніше...

 
 

27.08.2021 ІІ освітянський форум на Межівщині

Друкe-mail

RM_00082125 серпня 2021 року на базі Межівського аграрного ліцею – інтернату працювала освітянська студія «Освіта 30 – вектори якості та успіху: досвід, перспективи, визнання», у ході проведення якої були підведені підсумки роботи закладів освіти за 2020/2021 навчальний рік.

Детальніше...

 
 

Сторінка 1 з 40