Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Вісті з профорганізацій

05.10.2021 Подяка від ліцєю

Друкe-mail


IMG-468fc2c3f02d63_300Первинна профспілкова організація ліцею № 18 м. Новомосковська, члени міської організації Профспілки працівників освіти та науки України, звертається зі словами вдячності до обласної організації Профспілки  за можливість провести святковий день, День працівників освіти, на базі дитячого заміського оздоровчого абору  «Лісова казка». Завдяки вам, наш колектив чудово провів свято в неформальній обстановці. Ми були приємно вражені змінами з благоустрою, що відбуваються на території табору. На згадку про перебування в таборі ми висадили дерева горобини. Дякуємо за все, що ви робите для оздоровлення наших дітей, для комфортної роботи та відпочинку членів профспілки.

Детальніше...

 

03.10.2021 З професійним святом – Днем працівників освіти!

Друкe-mail

DSC_6769_300Новомосковська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вітає всіх колег з професійним святом – Днем працівників освіти!

З нагоди свята в міськвиконкомі відбулися урочистості, на які були запрошені директори загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, учителі, вихователі. В своїй вітальній промові до всієї освітянської громади звернувся секретар міської ради Володимир Арутюнов, який сказав, що своїми мудрими порадами, чуйним ставленням та справедливими настановами педагоги допомагають дітям долати непростий шлях осягнення знань.

Детальніше...

 
 

29.09.2021 Освітянський туризм-2021

Друкe-mail

MT_000921«За той рекой, за той березкой, стоял тогда косматый лес. За той зарей, за той полоской, спустилась ночь, а день исчез…». Саме пісня «За той рекой» у виконанні легендарної рок-групи «Карнавал» та його лідера Олександра Барикіна невипадково стала своєрідним «гімном освітянського спортивного туризму», яка вкотре запросила та сповістила про початок цьогорічного територіального спортивно-туристичного зльоту. То ж, в рамках проведення Дня фізичної культури і спорту, Всесвітнього дня туризму та пам’яті профспілкового лідера освітян Магдалинівщини Івочки В.М. 24 та 25 вересня 2021 року зібралися освітяни-туристи – ті, хто не байдужий до здорового способу життя. Як і в попередні роки, цей захід проводився з метою виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, подальшої пропаганди та популяризації спортивного туризму серед працівників освіти, перевірки та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів, формування знань, вмінь та навичок виживання в складних природних умовах, сприяння підвищенню безпеки і охорони навколишнього середовища, покращення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в освітніх закладах, виявлення кращих спортсменів та команд для підготовки та участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Детальніше...

 
 

28.09.2021 Пленум міської організації Профспілки

Друкe-mail

nov_002123 вересня 2021 року в Новомосковській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України відбувся Пленум голів первинних організацій.

Детальніше...

 
 

31.08.2021 ГРОМАДА РОЗВИВАЄ ОСВІТУ, ОСВІТА РОЗВИВАЄ ГРОМАДУ

Друкe-mail

of_ZTO_020821Усі ці процеси здійснюються у тісній співпраці з Царичанської територіальною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

До такого висновку прийшли учасники серпневого брифінгу-2021, який було проведено у Царичанській селищній територіальній громаді. У його роботі взяли участь селищний голова Сумський Г.В., начальник відділу освіти виконкому селищної ради Китайгора С.М., голова Царичанської ТО Профспілки працівників освіти і науки України Самарська Н.І., керівники та кращі педагоги закладів освіти.

Детальніше...

 
 

27.08.2021 ІІ освітянський форум на Межівщині

Друкe-mail

RM_00082125 серпня 2021 року на базі Межівського аграрного ліцею – інтернату працювала освітянська студія «Освіта 30 – вектори якості та успіху: досвід, перспективи, визнання», у ході проведення якої були підведені підсумки роботи закладів освіти за 2020/2021 навчальний рік.

Детальніше...

 
 

24.06.2021 Територіальна Спартакіада освітян – 2021

Друкe-mail

mtop_000621На виконання річного плану роботи Магдалинівської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України (далі – ТОП освіти) на 2021 рік, з метою виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, популяризації фізичної культури та активізації спортивно-масової роботи серед працівників галузі, поширення фізичної культури та спорту для виховання молоді та зміцнення здоров’я працівників освіти, широкого залучення працівників освітньої галузі й членів їх родин до занять фізичною культурою та спортом, визначення кращих спортсменів та команд освітян Магдалинівщини в масових видах спорту в червні поточного року пройшла традиційна спартакіада серед збірних команд працівників освіти (далі – Спартакіада освітян).

Детальніше...

 
 

08.02.2021 ФІнансування освітньої галузі під контролем Профспілки

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_3На виконання рішення президії Кам'янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України від 05 січня 2021р. щодо фінансування закладів освіти міста в 2021р. та за ініціативою профспілкової сторони 03 лютого 2021р. Відбулася зустріч з міським головою Білоусовим А.Л.

Детальніше...

 
 

06.01.2020 Реалізація державних соціальних гарантій освітян: стан та перспективи

Друкe-mail

Z_000121Наша районна організація Профспілки працівників освіти і науки України згідно постанови, яка була прийнята на конференції, із 30 грудня 2020 року змінила свою назву - Царичанська територіальна організація Профспілки працівників освіти і науки України. Здійснено реєстрацію організації у Південно-Східному управлінні Міністерства юстиції.

Детальніше...

 
 

13.11.2020 Пленум міському Профспілки

Друкe-mail

np_00120of_511листопада 2020 року в Новомосковську відбувся пленум міської профспілкової організації працівників освіти і науки України за участі голів профспілок закладів освіти та представників управління освіти.

Детальніше...

 
 

Сторінка 1 з 39