Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

nov_002123 вересня 2021 року в Новомосковській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України відбувся Пленум голів первинних організацій.

Одним з головних питань, яке було розглянуто на Пленумі, було про роботу міської організації Профспілки щодо додержання статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, посилення виконавської дисципліни, мотиваційних аспектів профспілкового членства. Н.А Сергієнко наголосила на ролі голів первинних організацій в організації роботи по залученню нових членів в лави профспілкової організації. Також голова міської організації Профспілки зупинилась на перевагах та пріоритетах, яке дає членство в організації працівникам закладів освіти. В своєму виступі Наталія Андріївна довела до відома зібрання, що було зроблено профспілковою організацією міста, про зв'язок міської організації Профспілки з управлінням освіти та виконавчим комітетом.

На Пленумі також було розглянуто питання щодо участі членів Профспілки міста у Всеукраїнській попереджувальній акції протесту. Наша профспілкова організація завжди активно підтримує акції, які відстоюють права членів Профспілки. Цього разу ми теж не стоїмо осторонь, а активно підтримуємо та беремо участь у Всеукраїнській попереджувальній акції протесту профспілок на захист трудових прав працівників, яка відбудеться 07 жовтня 2021 року в м. Київ.

Міський Пленум завершився приємною подією. Голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Н.А. Сергієнко привітала з ювілеєм голову ПК ЗДО «Веселка» Валентину Миколаївну Черкасову, яка також стала переможницею обласного конкурсу з охорони праці.

 

nov_010921

nov_0209

nov_0321

nov_04

nov_05