Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

V_011221_1_1Нещодавно члени первинних профспілкових організацій нашої територіальної освітянської Профспілки чудово провели свій вихідний день. Ми відвідали академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки у місті Кам’янському. На нас чекала зустріч із веселою музичною комедією «Ханума», в яку неможливо не закохатися і яку неможливо забути. Весела, дотепна, яскрава та чарівна…Вона перенесла нас до Авлабару, де ми поринули в неповторну атмосферу старого Тбілісі, відкрила світ чарівної музики, дивовижних танців та захопливих пригод. Неперевершена гра акторів, дотепний гумор, яскраві декорації подарували нам море позитивних емоцій та гарний настрій.

Висловлюємо щиру подяку голові Верхньодніпровської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ларисі Карлаш за організацію такого чудового заходу. Чекаємо на нові зустрічі!

 

Голова ревізійної комісії

Верхньодніпровської територіальної організації Профспілки

Марія Пінкаль

 

V_0112212_1

V_021221_3_1

Resize_of_1_1