Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

N_00_20211028_122709_1В рамках науково-методичного проєкту Гімназії № 1 міста Новомосковська «Пленерні уроки як частина нового освітнього простору в контексті НУШ» 28.10.2021 року відбулася інтерактивна пленерна педрада на території ДЗОТ «Лісова казка» на тему «Розвиток мотивації до навчання та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу до організації навчального процесу».

Стара істина стверджує: «Творчий вчитель – творчий колектив». А творчий колектив починається перш за все із співпраці: вільної, творчої, актуальної, цікавої, спільної.

Педрада сприяла підтримці ділового тонусу вчителів, розвитку різного роду компетентностей, креативності, атмосфери плідного співробітництва, зацікавила чарівним світом осені, відчуттям її гармонії, дала імпульс для польоту думки, фантазії. Це була прекрасна можливість насолодитись теплим осіннім днем з користю для здоров’я і поповнити скарбничку методичних прийомів на природі. Весело й креативно виконувались вправи: на розвиток уяви та фантазії "Домалюй", «Шаблон настрою», «Щасливий рюкзачок», «Горішок з передбаченнями», руханка на побудову найпростіших елементарних фігур і т.д. Вчителі отримали позитивні емоції від спілкування з природою, заряд енергії.

Продовжуючи традицію Ліцею №18 м.Новомосковська, і ми залишили про себе пам’ять – кущі самшиту.

Дякуємо Дніпропетровському обласному комітету Профспілки працівників освіти і науки України за можливість проведення пленерної педради  на території ДЗОТ «Лісова казка».

 

 

 

З повагою голова міськкому Профспілки Наталія СЕРГІЄНКО

N_021121

N_031121

N_041121

N_061121

N_011121