Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

of_ZTO_020821Усі ці процеси здійснюються у тісній співпраці з Царичанської територіальною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

До такого висновку прийшли учасники серпневого брифінгу-2021, який було проведено у Царичанській селищній територіальній громаді. У його роботі взяли участь селищний голова Сумський Г.В., начальник відділу освіти виконкому селищної ради Китайгора С.М., голова Царичанської ТО Профспілки працівників освіти і науки України Самарська Н.І., керівники та кращі педагоги закладів освіти.

Шляхом конструктивного освітянського діалогу були розглянуті питання: реалізація нового базового компоненту дошкільної освіти; перспективи функціонування позашкільної освіти; якість освіти в умовах адаптованого карантину; реалізація концепції нової української школи; нові процедури організації безпечного харчування; диференційний підхід до забезпечення підтримки дітей з особливими освітніми потребами; реформування системи шкільної освіти для запровадження якісної профільної освіти.

Грамотами територіальної організації Профспілки працівників освіти та грошовими нагородами було відмічено тих педагогів, які були активними учасниками профспілкового життя свого закладу та мають ювілейний стаж педагогічної та профспілкової роботи.

Голова Царичанської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України Н.І.Самарська побажала усім учасникам брифінгу щасливого, мирного та безпечного нового навчального року.

 

Ткачова І.Г. – член президії Царичанського ТК

Профспілки працівників освіти і науки України

 

ZTO_010821

ZTO_020821

ZTO_030821