Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!
.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.
.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.
.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.
Президія обкому Профспілки
Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України
49000, м. Дніпро,
просп. Д. Яворницького, 93
Тел./факс: (056) 744-58-55
E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm
12 листопада на базі профспілкової організації Придніпровської державної академії будівництва та архітектури відбулося засідання ради голів профспілкових комітетів вищих навчальних закладів III-ІV рівнів акредитації.
11 листопада на IV засіданні Ради Федерації профспілок України члени Ради абсолютною більшістю голосів – 208 – «за» обрали на посаду Голови ФПУ Юрія Миколайовича Кулика.
Ю.М. Кулик народився 13 квітня 1949 року у м. Запоріжжі. Освіта вища, закінчив Запорізький державний педагогічний інститут за спеціальністю вчитель української мови та літератури.
Після закінчення вузу працював на журналістській роботі – літпрацівником, завідувачем відділу, заступником редактора районної газети «Сільське життя» Софіївського району Дніпропетровської області.

Велику увагу професійному становленню випускників вишів, їх соціальному захисту поряд з трудовими колективами закладів приділяє профспілка освітян. 26 жовтня ось уже в п’ятий раз за ініціативою обкому профспілки при підтримці галузевого управління облдержадміністрації в Будинку спілок було проведено Форум молодих педагогів.
В ньому взяли участь понад 350 учорашніх випускників, керівники галузі, вищих навчальних закладів та голови міських і районних профорганізацій.
З привітанням до молодих педагогів звернулися заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, голова обкому профспілки Галина Бєлікова та голова облпрофоб’єднання Віталій Дубіль, в.о. начальника головного управління освіти і науки ОДА Олексій Олефір, керівники вищих учбових закладів та профспілкових організацій.
Прийміть наші щирі вітання і добрі побажання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!Один раз в рік, в найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, складаємо величальні слова подяки людям такої нелегкої, але найсвятішої на Землі професії. Учителю немає літ, учителю немає зим – у нього попереду тільки Вічність. Скільки існує життя на планеті Земля, стільки будуть народжуватися діти, а у них будуть Вчителі.Дякуємо Вам за неміряний труд і терпіння, за надії та відданість своїй справі, за мудрість і мужність.Щастя Вам, сил, натхнення і вдячної віддачі за кожен день, кожну годину служіння своєму світлому покликанню.Святкового вам настрою і загальнонародної шани у Вашій почесній праці!
З текстом листа можна ознайомитись тут:

З текстом листа можна ознайомитись тут:
Сторінка 307 з 308