Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

27.01.12___._02027 січня 2012 року у Будинку профспілок Дніпропетровської області відбулося підписання Договору про співпрацю між Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України та Дніпропетровської обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України. Договір підписали від Київської сторони - голова Київської міської організації Профспілки Яцунь Олександр Михайлович, від Дніпропетровської сторони - голова Дніпропетровської обласної організації Бєлікова Галина Володимирівна. Сторони цього Договору шляхом об’єднання зусиль з метою укріплення дружби і взаєморозуміння домовляються спільно діяти в сфері соціального захисту членів профспілки.

27.01.12___._009

 

27.01.12___._017

 

27.01.12___._024

 

27.01.12___._033