Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1572873551_1604186asuransi-thinkstockphotos-178878867-resized780x390Федерація професійних спілок України повідомляє, що 16 жовтня 2019 року у Верховній Раді Україні народними депутатами Г.М. Третьяковою, В.О. Струневичем та іншими зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування» (реєстр. № 2275), яким знищується соціальний діалог, звужуються права профспілок в управлінні Фондом соціального страхування України та передбачається посилення представництва сторони держави.

Що пропонується проектом закону:

  • ліквідується паритетність представників суб'єктів загальнообов'язкового державного соціального страхування в управлінні загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням;
  • у складі правління збільшується представництво сторони держави до десяти осіб та зменшується представництво від сторін застрахованих осіб і від роботодавців – до чотирьох від кожної;
  • у правління забирається право призначати та звільняти керівника виконавчої дирекції Фонду, пропонується, що він призначається та звільняється Урядом за Мінсоцполітики;
  • передбачається зобов’язання подачі декларацій особами, які входять до складу правлінь фондів загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування тощо.

СПО об’єднань профспілок 23 жовтня 2019 року прийняв рішення про непогодження зазначеного законопроекту та надіслав відповідні звернення до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Кабінету Міністрів України, Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, до депутатських фракцій та груп Верховної Ради України. Крім того, 28 жовтня 2019 року опубліковано Заяву з цього питання.

Але незважаючи на категоричне обґрунтоване заперечення профспілок, Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 30 жовтня 2019 року на своєму засіданні схвалив зазначений законопроект.

ФПУ подає всі документи та звернення для використання в роботі при співпраці з народними депутатами України у регіонах, при зверненнях до Верховної Ради України щодо відхилення зазначеного проекту Закону №2275.

Масові звернення дозволять ефективніше вплинути на позицію державної сторони та забезпечити захист прав профспілок та осіб, застрахованих у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

Завантажити документи:

Заява ФПУ zayava.pdf [1,77 Mb][57]

Лист list-spo-schodo-proektu-2275.pdf [3,37 Mb][50]

Рішення rshennya.pdf [3,28 Mb][45]

Лист Тимошенко473-spo_list-timoshenko-yu.v.pdf [76,82 Kb][28]

Лист Гончаруку 469-spo_list-goncharuku.pdf [127,01 Kb][50]

 

 

За матеріалами ФПУ