Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНІИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ІХ пленум обласного комітету Профспілки

працівників освіти і науки України

 

ПОСТАНОВА

 

27 березня 2019 р            № Пл. 9-1

 

 

Про виклики сьогодення, проблемні питання

та шляхи вдосконалення роботи Профспілки,

її організаційних ланок щодо реалізації

статутних завдань

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про виклики, проблемні питання та шляхи вдосконалення роботи Профспілки, її організаційних ланок щодо реалізації статутних завдань, з метою організованого проведення звітів і виборів в усіх організаційних ланках Профспілки у 2019-2020 роках, керуючись п.п.75.5., 75.11. Статуту Профспілки, пленум обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Інформацію про виклики сьогодення, зміни у Статуті Профспілки, проблемні питання та шляхи вдосконалення роботи Профспілки, її організаційних ланок щодо реалізації статутних завдань у ході звітно-виборної кампанії 2019-2020 роках взяти до відома (додається).

2. Організаційним ланкам Профспілки:

2.1.Посилити роботу щодо збереження профспілкового членства, організаційного та фінансового зміцнення організаційних ланок Профспілки всіх рівнів, посилення їх ролі в захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан.

2.2.Використати період підготовки і проведення звітів і виборів для збереження цілісності та єдності усіх організаційних ланок, посилення мотивації профспілкового членства, залучення інших працівників об’єднаних територіальних громад до членства у галузевій Профспілці.

2.3.До складу обласної організації Профспілки включати новостворені профспілкові організації, які налічують не менше 500 членів Профспілки.

 

2.4. Продовжити роботу в напрямку підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної освіти та інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, зокрема з депутатами місцевих рад, міськими головами, головами районних рад та рад об’єднаних територіальних громад, фінансовими органами та органами освіти щодо фінансового забезпечення такого підвищення.

2.5. Здійснювати контроль щодо спрямування освітньої субвенції виключно на оплату праці педагогічних працівників, недопущення її штучної економії з метою використання на оновлення матеріально-технічної бази та створення за рахунок недоплати вчителям та іншим педагогічним працівникам надбавок за престижність педагогічної праці, винагороди за сумлінну працю, завідування навчальними кабінетами, оплати за заміну тимчасово відсутніх вчителів тощо.

2.6. Сприяти спрямуванню залишків освітньої субвенції на встановлення надбавок за престижність педагогічної праці в максимальному розмірі, безумовної оплати за завідування навчальними кабінетами та майстернями, виплати винагороди за сумлінну працю в повному розмірі, оплати заміни за тимчасово відсутніх вчителів, преміювання тощо та здійснювати подальший контроль за дотриманням трудових прав педагогічних працівників, ефективним використанням обсягів освітньої субвенції та затвердженого місцевими радами фонду оплати праці працівників комунальних закладів освіти.

2.7. Посилити вплив на забезпеченість працюючих в повному обсязі додаткової заробітної плати (надбавки, доплати, премії та винагороди) передбачені законодавством.

2.8. Продовжити роботу з депутатами місцевих рад щодо збільшення обсягів бюджетних призначень та фонду оплати праці закладів дошкільної, позашкільної освіти та інших комунальних закладів та установ освіти, необхідних для встановлення регіональних надбавок за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи чи за складність, напруженість у роботі.

2.9. Широко використовувати надані Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статутом Профспілки працівників освіти і науки України права щодо захисту та представництва прав членів профспілки в умовах створення об’єднаних територіальних громад та реалізації органами місцевого самоврядування законодавчо встановлених повноважень, зокрема забезпечення фінансування закладів дошкільної, позашкільної навчальних закладів, а також інших закладів та установ освіти за рахунок коштів місцевих бюджетів, дотримання трудових прав їх працівників.

3. Контроль за виконанням постанови покласти на президію обласного комітету Профспілки.

 

 

Голова обкому Профспілки Г.В.Бєлікова