chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

ПРЕЗИДІЯ

 

ПОСТАНОВА

 

08 червня 2016р. № Пр.09–

 

Про участь у проведенні заходів

з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

28 квітня 2016 року

 

Заслухавши інформацію про участь міських, районних, первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, президія обкому Профспілки постановляє:

1. Інформацію про участь членських профспілкових організацій Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України у проведенні заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці взяти до відома (додається).

2. Здійснити виплати заохочень :

- Межівській районній організації Профспілки

(голова РО Матюхіна Л.І.) - 3000 грн.

- Магдалинівській районній організації Профспілки

(голова РО Руденко І.П.) - 2000 грн.

- Самарській районній організації Профспілки м. Дніпропетровська

(голова РО Кузьменко Е.П.) - 2000 грн.

- Новомосковській міській організації Профспілки

(голова МО Сергієнко Н.А. ) - 1000 грн.

- Новомосковській районній організації Профспілки

(голова РО Рассказова С.П.) - 1000 грн.

3. Витрати в сумі 9000 грн. віднести за рахунок обкому Профспілки по ст.482/44.

4. Контроль за виконанням постанови покласти на зав. фінансовим відділом обкому Профспілки Волошину І.М.

 

Голова обкому Профспілки Г.В.Бєлікова

 

Інформація

Дніпропетровського обкому Профспілки

працівників освіти і науки України

про участь у проведенні заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

28 квітня 2016 р.

 

До Всесвітнього дня охорони праці, який в цьому році відзначався під гаслом «Стрес на робочому місці: колективний виклик» міськими, районними організаціями профспілки, первинними профспілковими організаціями вищих навчальних закладів спільно з адміністраціями проведені масові заходи серед працюючих і учнівської молоді.

Інформації про проведені заходи надіслали Маргінецький, Новомосковський, Першотравенський міські комітети Профспілки, Верхньодніпровський, Криничанський Магдалинівський, Межівський, Новомосковський, Софіївський районні комітети, Жовтневий, Індустріальний, Самарський райкоми Профспілки м. Дніпропетровська, профспілкові комітети Національного гірничого університету, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, інституту підприємництва «Стратегія», Політехнічного коледжу.

В загальноосвітніх навчальних закладах, дошкільних і позашкільних закладах Межівського району пройшли :

- збори працівників спільно з профспілковими комітетами щодо поліпшення умов праці, профілактики виробничого травматизму;

- круглий стіл на тему «Профілактика стресів на робочому місці» за участю практичних психологів;

- районний конкурс профспілкових презентацій на тему «Стрес на робочому місці – колективний виклик»;

- проведені години спілкування для членів профспілки «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», спрямовані на роз’яснення причин виникнення стресів на роботі та їх запобігання;

- інформдайджести з питань уникнення стресових ситуацій у трудових колективах;

- вікторини та конкурси з основ безпеки життєдіяльності для учнів 5-11 класів;

- конкурс малюнків «Безпека життя в твоїх руках».

(представлена робота первинної профспілкової організації Веселівської СЗШ Межівського району – переможця районного конкурсу презентацій «Стрес на робочому місці – колективний виклик» на електронних носіях).

У навчальних закладах освіти Магдалинівського району

- виставки дитячих малюнків на теми: «Охорона праці очима дітей», «Мій безпечний шлях до школи», «Безпека праці та здоров’я на виробництві», «Я вмію проводити своє дозвілля без травм»;

- написані твори «Якби я міг змінити умови праці», «Чи потрібно боротися зі стресом?», «Моє життя, моя робота, моя безпечна праця»;

- тематичні виставки книжок, альбомів, брошур на теми; «Стрес на робочому місці: колективний виклик»;

- практичні заняття серед учнів шкіл «Знаю правила з охорони праці», «Кращий знавець з питань охорони праці»;

- лекторій «Як мінімізувати вплив стресу на працівників»;

- забезпечено висвітлення ходу проведення «Дня охорони праці» в засобах масової інформації району та на електронних WEB-сайтах навчальних закладів.

Новомосковська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, згідно з планом, провела:

- семінар «Збереження психологічного здоров’я педагогічних працівників. Профілактика професійного вигорання»;

- круглий стіл «Ефект психологічного вигорання в діяльності учителя»;

- навчально-рольові ігри «Обережно, конфлікт» (відпрацювання різних стратегій поведінки під час конфліктних ситуацій), «Педагог, який «вигорів»: основні характеристики, особливості взаємодії з колегами та адміністрацією»;

- проведено тестування працівників: - на стресостійкість, «Психічні і духовні складові здоров’я», «Чи загрожує вам нервовий зрив».

Самарська районна організація профспілки працівників освіти і науки України традиційно до Всесвітнього дня охорони праці надрукувала інформаційний вісник про проведену роботу у первинних профспілкових організаціях району протягом «Тижня охорони праці» у квітні 2016 року. У всіх первинних організаціях оформлені стенди, листівки з рекомендаціями як подолати стрес, «Найкращі ліки від стресу – ваша посмішка». У всіх закладах освіти оформлені виставки матеріалів, нормативно-правових документів, літератури з безпеки праці. (Направлені матеріали первинних профспілкових організацій на електронних носіях).

У навчальних закладах Новомосковського району проведені відкриті уроки на тему : «Умій себе стримувати, «Шлях уникнення стресових ситуацій», «Стрес та його негативний вплив на здоров’я», якими було охоплено майже 7 тисяч школярів. Проведені психологічні семінари «Психологічні ризики. Вплив стресу на продуктивність праці», лекція для випускників «Внутрішні та зовнішні ресурси подолання стресів випускників під час проходження підсумкової атестації», засідання за круглим столом «Здоровий мікроклімат в педагогічному колективі – запорука успішної праці», жива газета «Здорові та нездорові способи подолання стресу», створення колажу «Дарую радість людям» та багато інших.

В закладах освіти Софіївського, Верхньодніпровського, Криничанського районів області, Індустріального, Жовтневого районів м. Дніпропетровська проведені міні-тренінгі, інформаційні повідомлення «Профілактика та подолання стресових станів», «Як допомогти вчителю зберегти своє здоров’я і подолати стрес», «Стрес та його джерела» , «Стрес на робочому місці: шляхи подолання», семінари «Культура управління стресом на робочому місці», відкриті уроки « 28 квітня - Всесвітній День охорони праці», «Умій себе стримувати», «Шлях уникнення стресових ситуацій», «Стрес та його негативний вплив на здоров’я», конкурс малюнків на тему «Безпечна робота батьків – моє щасливе майбутнє».

Первинні профспілкові організації вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, спільно з відділами охорони праці, підготували плани проведення Тижня з нагоди дня охорони праці., провели заходи на тему «Стрес на робочому місці, колективний виклик». Були проведені конкурси на «Кращий підрозділ», «Кращий фахівець з охорони праці». Організували психологічний тренінг з викладачами із залученням психологу з метою визначення поняття стресу та його впливу на продуктивність праці. Для студентів І-ІV курсів проведено тематичні семінари «Запобігання пожежам та дії у надзвичайних ситуаціях, пов’язаних з пожежами».