chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

ПРЕЗИДІЯ

 

ПОСТАНОВА

 

08 червня 2016р.                                           № Пр.09–

 

Про дії обласної організації Профспілки в умовах

підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги

 

 

Президія обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України відзначає, що Кабінетом Міністрів України 27.04.2016 року прийнято постанову № 315 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. № 758», якою з 01.05.2016 майже вдвічі підвищено ціну на газ для населення, скасовано його пільгову ціну для населення за використання його у межах встановлених норм, що вже призвело підвищення тарифів на опалення та гарячу воду та спричинить подальше підвищення цін і тарифів на інші товари і послуги, зростання рівня інфляції.

Зазначене рішення прийнято Урядом з порушенням принципів соціального діалогу. Прийняття таких не виважених антисоціальних рішень, що призведуть до масового зубожіння населення, вже спричинили наростання соціальної напруги в трудових колективах та провокують до акцій протесту.

Федерацією профспілок України прийнято постанову, в якій запропоновано організувати збір підписів в кожній первинній профспілковій організації та спрямувати їх на адресу Кабінету Міністрів України.

Враховуючи вищезазначене та з метою захисту прав та інтересів членів профспілки, запровадження адекватних механізмів реалізації конституційного права громадян на достатній рівень життя

президія обкому Профспілки працівників освіти і науки України постановляє:

1. Підтримати рішення президії Федерації профспілок України «Про позицію та першочергові дії профспілок у зв’язку з шоковим підвищенням цін і тарифів» від 08.06.16 № П-2-1г щодо збору підписів членів профспілок у зв’язку з підвищенням ціни на природний газ для населення та спрямування їх профспілковими організаціями усіх рівнів до Кабінету Міністрів України.

2. Організаційним ланкам усіх рівнів:

2.1. Провести роботу зі збору підписів членів Профспілки проти підвищення ціни на газ та тарифів і до 17 червня 2016 року надіслати їх до обкому Профспілки.

2.2. Звернутися з пропозиціями до місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо спрямування ними звернень до Уряду та Національної комісії з регулювання електроенергетики та комунальних послуг переглянути ухвалені ними рішення щодо зростання ціни газу та тарифів на опалення і гарячу воду.

3. Для забезпечення законних прав на гідну працю та достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї вживати всіх можливих заходів, не заборонених законодавством, аж до застосування протестних акції у разі не сприйняття Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України пропозицій профспілок.

 

Голова обкому Профспілки Г.В.Бєлікова