chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

cpv_000062013Головою Верхньодніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області понад 10 років працює Микола Миколайович Цебенко.

В останні майже три десятиріччя він займав посади заступника голови та голови Верхньодніпровської міської ради, голови Верхньодніпровської районної ради, першого заступника та голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації. Кандидат економічних наук, депутат Верхньодніпровської міської та районної рад декількох скликань, діючий другу каденцію депутат Дніпропетровської обласної ради, член колегії Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Як профспілковому представнику інтересів освітян мені приємно констатувати, що на протязі всіх цих років Микола Миколайович, маючи педагогічну й економічну освіту і розуміючи, що інвестиції в освіту – це інвестиції у наше майбутнє, активно сприяє розвитку освіти Верхньодніпровщини, плідно реалізуючі змістовні управлінські та особисті депутатські ініціативи.

Все – в полі його зору, все є предметом його уваги, роздумів і турбот. І з усіх питань необхідно щоденно приймати рішення, й рішення однозначні. При спілкуванні Микола Миколайович любить повторювати фразу: «Жити і працювати треба так, щоб ми могли завжди відверто дивитися один одному в очі». Саме так він живе і працює.

Усі роки своєї державної служби та депутатської роботи управлінська діяльність М.М.Цебенка спрямована на забезпечення в районі належного функціонування та розвитку галузі освіти, відкритий соціальний діалог, соціальне партнерство і конструктивну співпрацю з Верхньодніпровською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України у вирішенні питань соціально-економічного забезпечення працівників освіти, на створення умов для ефективної роботи навчальних закладів району, виконання зобов’язань держави, які стосуються рівня соціальної захищеності освітян.

Микола Миколайович активно сприяє своєчасному повному використанню планових та залученню додаткових бюджетних і позабюджетних коштів на розвиток освіти району через реалізацію соціально-економічних програм Верхньодніпровської районної та місцевих рад, участь районної ради і територіальних громад району в щорічних обласних і Всеукраїнських конкурсах проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, у проекті Європейського Союзу і Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», співпрацю у регіональному виборчому окрузі з Народним депутатом України від Партії регіонів С.М.Глазуновим, свою депутатську діяльність у Дніпропетровській обласній раді.

Завдяки районним програмам, проектам районної і місцевих територіальних громад–переможців конкурсів розвитку місцевого самоврядування у 2010-2013 роках у Верхньодніпровському районі відкрито Центр дозвілля молоді у Верхньодніпровському Палаці дитячої та юнацької творчості, здійснено реконструкцію і капітальний ремонт приміщень 7 навчальних закладів, на базі яких створено 2 навчально-виховних комплекси „Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний закалад”, у реконструйованих приміщеннях колишніх початкових шкіл відкрито 3 нових дошкільних навчальних заклади із застосуванням енергозберігаючих технологій, облаштуванням ігрових майданчиків, благоустроєм території, відкриттям додаткових груп для дітей, додаткових робочих місць для працівників освіти та суттєвим поліпшенням їхніх умов праці. Встановлено системи доочистки питної води у 5 комунальних дошкільних навчальних закладах, облаштовано нові дитячі майданчики біля 5 сільських навчальних закладів, відроджено парк у місті Верхньодніпровську з оновленими та новими об’єктами благоустрою, місцями відпочинку для дорослих та розваг для дітей, біля яких знаходяться 2 школи і дитячий садок.

Для реалізації районних програм та проектів розвитку місцевого самоврядування тільки за останні 2,5 роки залучено понад 6 млн. грн. з державного, обласного, районного, місцевих бюджетів, спонсорських коштів підприємств–партнерів проектів та благодійних внесків жителів територіальних громад на розвиток галузі освіти.

Микола Миколайович Цебенко активно сприяє здійсненню профспілками своїх функцій щодо представництва й захисту інтересів найманих працівників в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. За його ініціативи та сприяння Верхньодніпровська районна організація галузевої Профспілки має своє представництво у Верхньодніпровській районній раді та колегіальних органах при районній державній адміністрації: колегіях райдержадміністрації та її відділу освіти, громадській раді, тристоронній соціально-економічній раді, координаційній раді з розроблення Програм, міжвідомчій координаційно-методичній раді правової освіти населення.

Діюче соціальне партнерство Верхньодніпровської районної державної адміністрації та Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України сприяє збереженню і розвитку в районі мережі навчальних закладів, створенню нових робочих місць та гідних умов праці для працівників освіти, підвищенню рівня їхньої заробітної плати, уникненню масових відпусток без збереження заробітної плати та скорочень посад працівників галузі. Забезпечується своєчасне введення в дію нормативно-правових актів з питань трудових відносин, організації, нормування, оплати та охорони праці. Своєчасно виплачується заробітна плата двома частинами. Останні роки законодавчо гарантовані виплати на період літніх відпусток освітяни отримують однією сумою. Сторонами соціального партнерства оперативно вживаються заходи для вирішення питань, що потребують нагального розв’язання. І соціальний діалог, а не конфронтація між ними сприяє розвитку галузі освіти в регіоні, підвищенню статусу педагогічного працівника, захищеності його конституційних і трудових прав.

За особисті заслуги в сприянні здійсненню профспілками функцій щодо представництва й захисту інтересів трудящих в органах державної влади, відчутну результативну діяльність в організації виконання положень Генеральної, Галузевої, Регіональної угод голова Верхньодніпровської райдержадміністрації Микола Миколайович Цебенко заслужено відзначений високою нагородою – почесним знаком Федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства».

 

 

Людмила Коваленко,

голова Верхньодніпровської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України,

депутат Верхньодніпровської районної ради,

член Центрального комітету галузевої Профспілки.

cpv_010613_1_007

cpv_0306131175

cpv_020613_1_024

cpv_040613_1_089