Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1431672690_schoolscienceМіністерством освіти і науки України затверджено Положення про наукові профільні школи учнівської молоді. Документом визначено порядок організації та діяльності наукових профільних шкіл учнівської молоді, які мають стати однією з форм організації позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму.

Метою діяльності наукових профільних шкіл стане залучення молоді до пошукової, дослідницької та експериментальної діяльності в різних галузях науки, техніки, виробництва, культури, задоволення її потреб у професійному самовизначенні.

Основними завданнями створюваних шкіл є створення умов для реалізації творчих та інтелектуальних потреб учнівської молоді, удосконалення системи виявлення та підтримки інтелектуально обдарованих учнів, самоосвіта та самовдосконалення молоді, а також підготовка до вступу до вищих навчальних закладів.

Слухачами наукових профільних шкіл зможуть бути учні 9-11 класів або вихованці позашкільних навчальних закладів, які займаються науково-дослідницькою, пошуковою, експериментальною діяльністю.

Учні шкіл матимуть право самостійно обирати теми наукових досліджень, оволодівати практичними навичками дослідницької, пошукової та експериментальної діяльності, проводити дослідження в обраному науковому відділенні, отримувати необхідну методичну та організаційну допомогу від наукових керівників тощо.

Школи розпочинатимуть свою діяльність на підставі наказу директора Національного центру «Мала академія наук України».

Навчальний процес у школах здійснюватиметься відповідно до навчальних планів і навчальних програм, розрахованих на один, два або три роки навчання.

Наповнюваність груп встановлюватиметься для кожної школи окремо з урахуванням її профілю, інтересів, нахилів і здібностей слухачів, їх віку тощо.

Випускникам шкіл, які успішно складуть кваліфікаційні іспити, буде видаватися документ про позашкільну освіту.

 

Завантажити документ uchni_nauka.doc [54 Kb]

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України