Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

DSC0415222 квітня 2015 року відбулася  ХІХ звітно-виборна конференція  Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка завершила звітно-виборну кампанію в області.

 

У роботі конференції взяли участь  86 делегатів, запрошені  керівники вищих навчальних закладів, управлінь і відділів освіти, ветерани профспілкової праці. Серед запрошених були: заступник голови  Профспілки працівників освіти і науки України Гарбаренко  Любов Андріївна, голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Дубіль Віталій Петрович, директор департаменту  управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Демчик Олександр Ігорович, заступник міського голови   Дніпропетровської міської Ради Лозенко Олена Валентинівна, заступник голови Ради Київської міської організації  Профспілки Геведзе Олена Олександрівна, в.о. ректора Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Романенко Михайло Ілліч, головний лікар  «Санаторію «Новомосковський» Андрієнко  Олександр Іванович.

Перед початком конференції демонструвався фільм, в якому  відзначені основні  досягнення в роботі обласної організації за звітний період.

В звітній доповіді голови обласної  організації    детально проаналізовано діяльність обласного комітету Профспілки  за звітний період та окреслено основні завдання  на майбутнє.

Виступаючі говорили про необхідність підвищення престижності праці педагога, про боротьбу за повернення соціальних пільг на санаторно-курортне лікування, дитяче оздоровлення та відновлення функціонування санаторіїв-профілакторіїв вищих начальних закладів. В виступах у першу чергу звучали переживання за долю освітньої галузі, кожного навчального закладу, кожного працівника освіти області.

Роботу обласного комітету було оцінено як задовільну

На конференції панувала справжня ділова атмосфера, приймались відповідальні рішення стосовно підвищення ролі Профспілки в питаннях розвитку освітньої галузі та йшла конструктивна  та  плідна розмова щодо  ролі вчителя в суспільстві.

Делегати конференції були одностайні в прийнятті рішень і одноголосно обрали головою Дніпропетровської обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки України Бєлікову Галину Володимирівну.

DSC04152_1

DSC04143

DSC04149

DSC04185

DSC04211

DSC04397