Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1428656630_9999Від Державної фіскальної служби України надійшла відповідь на запит Федерації профспілок України щодо порядку оподаткування профспілкових організацій.

У листі ДФСУ, зокрема, зазначається, що:

– професійні спілки є громадськими об’єднаннями, які не є платниками податку на прибуток підприємств згідно з пп. 133.1.1. п. 133.1. ст. 133 Податкового кодексу України;

– професійні спілки, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій станом на 31.12.2014 та які здійснюють діяльність, метою якої не є отримання прибутку, продовжують використовувати статус неприбутковості до внесення змін до Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій.

 

Завантажити лист ДФСУ list_dfs.doc [616,5 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України