Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1425552392_1ayaЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Л.М. Гриневич про підтримку законопроекту щодо підвищення соціальних стандартів та гарантій (реєстр. № 2239 від 25.02.2015), розроблений Федерацією профспілок України та внесений народним депутатом України С.М. Капліним.

Законопроект направлений на підтримку громадян в умовах падіння реального рівня життя громадян, у тому числі працюючих в галузі освіти, девальвації обмінного курсу гривні, зростання рівня інфляції, поглиблення масштабів і глибини бідності серед працюючого населення, «замороження» базової зарплати працівника першого тарифного розряду на рівні грудня 2013 року, введення додаткових податків та зборів, обмежень щодо пенсійних виплат для працюючих пенсіонерів, обвального підвищення цін і тарифів на соціально значущі товари та послуги, значного підвищення тарифів на електроенергію та газ.

Разом з тим розміри основних державних соціальних стандартів та гарантій залишаються замороженими на рівні 2013 року – прожитковий мінімум для працездатних осіб та мінімальна заробітна плата складає 1218 грн, розмір мінімальної пенсії – 949 гривень.

За офіційними даними Міністерства соціальної політики України фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах січня 2015 року для працездатних осіб становив 1753 грн, а для осіб, які втратили працездатність, – 1224 грн. Отже, розмір мінімальної заробітної плати несправедливо занижено на 535 грн., а мінімальної пенсії – на 275 гривень.

Законопроектом № 2239 передбачається підвищення прожиткового мінімуму для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати: з 1 липня 2015 року – до 1655 гривень; з 1 грудня – до 1740 гривень.

 

Завантажити лист lyst_grinevich_-2239.pdf [270,63 Kb]

 

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки