Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

s8marta2015Шановні жінки!

Щиро вітаємо  Вас зі святом весни, тепла і кохання - зі святом 8-Березня!

Починається весна, весь світ прокидається після зимового сна, стає оновленим і дивовижним та з кожним днем приваблює все більше.

І у  цей світлий  весняний  день прийміть слова уклінної вдячності за вашу невтомну працю, за щирість, високе натхнення, яким ви наповнюєте щоденне життя і працю.

Хай завжди рушником стелиться Ваша доля, а дім буде багатим на любов і ласку, нехай усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка та  розуміння   близьких людей.

Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам,  щастя, добра і благополуччя у кожному домі, Божої благодаті, віри, миру  і надії на краще життя.

Президія обласного комітету Профспілки

працівників освіти і науки України

8_march_2015_2