Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1425379009_1caУ Законі України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено 1 917 833,2 тисяч гривень на перерахування з Держбюджету місцевим бюджетам субвенції загального фонду на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг

(крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, що на 17 690,8 тисяч гривень менше, ніж у 2014 році.

Згідно даних Державної казначейської служби України, станом на 1 лютого 2015 року загальна картина виконання розпису вищезазначеної субвенції 4,4%, а у розрізі регіонів показник виконання розпису коливається у середньому в межах 23,6-86,9%.

Крім того, на запит Федерації профспілок України, Держказначейство проінформувало про обсяг фактичного надання з держбюджету місцевим бюджетам освітньої та медичної субвенцій, а також субвенції на підготовку робітничих кадрів.

Актуальність відслідковування вказаних субвенцій пов’язана з тим, що вони будуть забезпечувати регіони коштами на фінансування медицини і освіти, зокрема спрямовуватимуться на виплату зарплат персоналу.

 

Завантажити документи lyst_kaznach_01.02.2015.doc [212,5 Kb] , osvita_sybvencia_01.02.2015.doc [273,5 Kb] , kadry_sybvencia_01.02.2015.doc [262,5 Kb] , med_sybvencia_01.02.2015.doc [278 Kb] , pilg_proizd_01.02.2015.doc [345,5 Kb]

 

 

З інформацією Державної казначейської служби України, ФПУ