Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1425297660_img_0112126 лютого 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося засідання Колегії МОН. Членами Колегії розглянуто питання імплементації Закону України «Про вищу освіту», виконання програми проведення досліджень українськими вченими в Антарктиці, визначення результатів ЗНО, порядок надання грифів та свідоцтв МОН, висунення підручників на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки, відзначення освітян державними нагородами України, відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Під час засідання Міністр освіти і науки України наголосив на важливості імплементації Закону України «Про вищу освіту» та зазначив, що сьогодні Міністерство працює над розробкою нормативно-правової бази для його втілення.

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки, повідомив про виконання науково-технічної програми проведення досліджень в Антарктиці на 2011-2020 роки. Заступник Міністра наголосив, що українським вченим вдалося встановити перспективні на родовища вуглеводнів та інших корисних копалин ділянки в Антарктиці, розробки яких у майбутньому стануть прибутковими.

Під час заходу Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти, поінформував про систему визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що пропонується у цьому році. Директор УЦОЯО наголосив, що від системи оцінювання залежить кількість абітурієнтів, які змагатимуться за право стати студентами вищого навчального закладу.

Також було зазначено, що Український центр оцінювання якості освіти виділив системи визначення порогового балу В. Ангоффа та К. Беука як найбільш раціональні. За методикою В. Ангоффа, визначення порогового балу здійснюватиметься шляхом встановлення експертами мінімальної кількості тестових балів, які за виконання тесту може отримати абітурієнт з мінімально необхідним рівнем знань.

Рішенням Колегії визначено, що найближчим часом буде розроблено Положення про встановлення порогового балу, із врахуванням зауважень та пропозицій членів Колегії.

На Колегії було затверджено список підручників, висунених на здобуття Державної премії України в галузі освіти і техніки 2015 року; розглянуто питання надання навчальній літературі, засобам навчання і обладнанню грифів та свідоцтв МОН; висунення наукових праць на присудження щорічних премій Президента України для молодих учених; відзначення працівників галузі освіти і науки нагородами України, відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

 

За матеріалами МОН