Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1424947461_img_6725-1ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся листом до голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України Л.Л. Денисової, народних депутатів з приводу внесеного Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», реєстраційний № 2212 від 23.02.2015.

Профспілка, зокрема наголошує, що зазначеним законопроектом у порушення статті 22 Конституції України пропонується суттєво звузити права працюючих пенсіонерів.

Реалізація запропонованих змін призведе до різкого погіршення матеріального стану мільйонів пенсіонерів, обмеження пенсійних прав зайнятих у шкідливих і важких умовах праці, а також тих, хто перебуває на пенсії за вислугу років, особливо в умовах різкого зростання цін та тарифів на товари й послуги.

ЦК Профспілки розраховує на розуміння та підтримку позиції освітян та вжиття народними депутатами заходів для недопущення прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», що забезпечить збереження і без того низького рівня пенсій переважної частини пенсіонерів, сприятиме недопущенню поглиблення зубожіння населення.

 

Завантажити лист lyst_denisoviy.pdf [229,85 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України