Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1424434286_0000Роль та місце профспілок, уміння адаптуватися організацій у сьогоденні та ефективно здійснювати свою діяльність із захисту прав спілчан, нові комунікаційні платформи й курс на модернізацію – все це неповний перелік тем, що обговорювали учасники Профспілкового Клубу «Нове бачення» (New Vision). Урочисте відкриття цієї спеціальної платформи для профспілкового спілкування та обміну досвідом відбулося 18 лютого 2015 року в м. Києві.

Перша зустріч об’єднала понад 30 активістів від Федерації профспілок України, всеукраїнських профспілок агропромислового комплексу, нафти й газу, оборони, торгівлі, медиків, освітян, інформаційних, комунікаційних та бізнес технологій, житлово-комунального господарства тощо.

Представники від Профспілки працівників освіти і науки України активно долучилися до роботи й взяли безпосередню участь у підготовці методичного супроводу засідання й виступили з презентаціями. Зокрема, Інна Михальченко та Маргарита Майорова (апарат ЦК Профспілки працівників освіти і науки України) підготували інформацію для робочого зошита учасників, а Віталій Копиш (Чернігівська обласна організація Профспілки) виступив спікером із питання модернізації та вдосконалення діяльності профспілок у налагодженні комунікацій та роботі зі ЗМІ.

Гасло нової профспілкової ініціативи – «Розвиток. Креатив. Можливості» – повністю себе виправдало, адже учасники клубу не лише дискутували з окреслених питань, а й незалежно від галузі, надавали конкретні приклади вирішення гострих ситуацій й рекомендації у веденні соціального діалогу, правової роботи, фінансової грамотності, фандрайзингу, медіа-кампаній. Усім звичний обмін досвідом перетворився в широкий дискусійний майданчик, де кожен мав можливість висловити своє бачення сучасної профспілкової роботи.

Загалом учасники Профспілкового Клубу виокреслили кілька ключових аспектів ролі й місця профспілкових організацій сьогодні:

– сила профспілки в якості її роботи у питаннях захисту прав спілчан;

– ключовий фактор успішних заходів та акцій у солідарності й спільних діях усіх ланок;

– настав час зміни вектору роботи й направлення її на чітко визначені проблемні питання до повного їх вирішення;

– гостро стоїть питання іміджу профспілок, проведення власних інформаційних кампаній та реальної співпраці з громадськістю та ЗМІ.

Активний тон заходу та жваве обговорення тем показали готовність активістів працювати разом – і молодих й більш досвідчених – для досягнення реальних результатів у сучасних суспільних умовах. Адже сьогодні профспілки мають реальний шанс вийти на новий рівень діяльності й ефективного вирішення нагальних питань працюючої людини.

Також у рамках проведення заходу молодь, на підтримку ідей справедливості і до Дня соціальної справедливості, провела невеличкий флеш-моб на підтримку цінностей соціальної справедливості, рівних можливостей.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України