Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1423129307_5656Під час розгляду на засіданні Уряду 21 січня 2015 року проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Коаліційної угоди у 2015 році» прийнято рішення про його двотижневе доопрацювання.

Спільний представницький орган об’єднань профспілок оперативно направив до Кабінету Міністрів України свої пропозиції та зауваження до Плану заходів.

Профспілки наголошують на необхідності дотримання урядовою стороною принципів соціального діалогу при реалізації Плану заходів та запропонували розширити його новими підрозділами та заходами до них, зокрема передбачивши положення щодо:

– удосконалення оплати праці працівників бюджетної сфери;

– порядку декларування доходів фізичних осіб;

– розрахунку та запровадження соціальних стандартів за всіма видами соціальних послуг;

– визначення показника добробуту громадян, порядку механізму адресних дотацій населенню;

– розроблення програми сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2020 року.

 

Завантажити План заходів prop_040215-1.doc [71 Kb]

 

 

За матеріалами ФПУ