Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1423223007_156465465465ЦК Профспілки працівників освіти і науки України подає для інформування судові рішення, прийняті Київським апеляційним адміністративним судом 29 січня 2015 року в адміністративній справі № 826/5213/14 за позовом Профспілки працівників освіти і науки України про визнання протиправними та скасування постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 88 та № 89 (про надбавки вчителям за престижність праці та бібліотекарям за особливі умови праці):

1) Ухвала суду про призначення судово-економічної експертизи з питань:

- чи змінені умови оплати праці педагогічних та бібліотечних працівників внаслідок прийняття постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 року № 88 та № 89 у порівнянні з діючими до цього умовами оплати праці?

- чи звужені зміст та обсяг прав педагогічних та бібліотечних працівників на оплату праці у зв’язку з прийняттям постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 року № 88 та № 89?

2) Ухвала суду про зобов’язання Кабінету Міністрів України в найкоротші строки надати:

- докази дотримання процедури підготовки та прийняття постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 та № 89 згідно з вимогами Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою КМ України від 18.07.2007 № 950, зокрема, але не виключно:

- копії обов’язкових додатків до проектів оскаржуваних актів Кабінету Міністрів: пояснювальна записка з фінансово-економічними розрахунками, довідковими та інші інформаційно-аналітичні матеріали, що обґрунтовують необхідність прийняття актів; експертний висновок Секретаріату Кабінету Міністрів за результатами експертизи проектів актів;

- копії протоколів засідання КМ України від 25 березня 2014 року та Урядового комітету, а також стенограми цих засідань;

- копії матеріалів погодження проектів актів усіма заінтересованими органами - Міністерством освіти і науки України, Міністерством соціальної політики, Мінфіном, Мінекономрозвитку;

- копії висновків про проведення антидискримінаційної та антикорупційної експертизи;

- копії довідок про відповідність проектів актів законодавству Європейського союзу та європейським стандартам у сфері дотримання прав.

3) Ухвала суду про зупинення провадження у справі у зв’язку з призначенням судової фінансово-економічної експертизи.

Завантажити документи yxvala-pro-dokazu.pdf [752,93 Kb] , yxvala-pro-ekspertuzy.pdf [508,8 Kb] , yxvala-pro-zypunennja.pdf [234,11 Kb]

 

 

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки