Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

obse1_000115Минулого четверга у Дніпропетровському обласному об’єднанні профспілок відбулася зустріч його керівництва з представниками спеціальної моніторингової місії Організації безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). З минулого року вона діє в Україні (в тому числі і в нашій області), сприяючи стабілізації та забезпеченню миру.

Одним з напрямків діяльності місії є встановлення контактів з місцевою та регіональною владою, політичними силами, громадськими організаціями, профспілками та іншими.

Приймаючи представників ОБСЄ, голова облпрофцентру Віталій Дубіль та його колеги – керівники галузевих обласних профорганізацій Василь Шевченко (металурги) та Галина Бєлікова (освіта) розповіли працівникам міжнародної місії Юазису Казласу (США) та Бйорну Фуннемерку (Норвегія) про діяльність профоб’єднання та його членських організацій.

Гостей в першу чергу зацікавили особливості існуючої в Україні та на Дніпропетровщині системи соціального діалогу між владою, роботодавцями і профспілками, питання ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин. Чимало було запитань й щодо практики проведення профспілками переговорного процесу з великими промисловими корпораціями, які сьогодні задають тон в економіці Придніпров’я. Підкреслювалось, що цій роботі сприяє й обласна влада, зокрема, в плані забезпечення життєдіяльності підприємств та організацій, підвищення рівня оплати праці та надання соціальних гарантій працюючим.

Значна увага приділялась також питанням участі профспілок в законотворчій роботі, управлінні системою соціального страхування та збереження і розвитку соціальної сфери профспілок.