z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

obse1_000115Минулого четверга у Дніпропетровському обласному об’єднанні профспілок відбулася зустріч його керівництва з представниками спеціальної моніторингової місії Організації безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). З минулого року вона діє в Україні (в тому числі і в нашій області), сприяючи стабілізації та забезпеченню миру.

Одним з напрямків діяльності місії є встановлення контактів з місцевою та регіональною владою, політичними силами, громадськими організаціями, профспілками та іншими.

Приймаючи представників ОБСЄ, голова облпрофцентру Віталій Дубіль та його колеги – керівники галузевих обласних профорганізацій Василь Шевченко (металурги) та Галина Бєлікова (освіта) розповіли працівникам міжнародної місії Юазису Казласу (США) та Бйорну Фуннемерку (Норвегія) про діяльність профоб’єднання та його членських організацій.

Гостей в першу чергу зацікавили особливості існуючої в Україні та на Дніпропетровщині системи соціального діалогу між владою, роботодавцями і профспілками, питання ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин. Чимало було запитань й щодо практики проведення профспілками переговорного процесу з великими промисловими корпораціями, які сьогодні задають тон в економіці Придніпров’я. Підкреслювалось, що цій роботі сприяє й обласна влада, зокрема, в плані забезпечення життєдіяльності підприємств та організацій, підвищення рівня оплати праці та надання соціальних гарантій працюючим.

Значна увага приділялась також питанням участі профспілок в законотворчій роботі, управлінні системою соціального страхування та збереження і розвитку соціальної сфери профспілок.