Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1421937590_28ЦК Профспілки звернувся до голів комітетів Верховної Ради України з питань науки і освіти та соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, голів фракцій у Верховній Раді України «Батьківщина», «Самопоміч», «Радикальна партія» та до Уповноваженого Верховної Ради України

з прав людини щодо ініціювання ними звернення до Конституційного Суду України про відповідність Конституції України норм пункту 9 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» № 80-VIII, підпункту 5 пункту 63 Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» щодо надання Кабінету Міністрів України права встановлювати порядок та розміри передбачених Законами України норм і положень, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів, а також внесених Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» № 76-VIII змін до низки Законів України.

 

Завантажити лист frakcia_camopomich.pdf [254,76 Kb]

 

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки