Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1419286928_4_oПонад 10 тисяч профспілкових активістів братимуть участь у Всеукраїнської акції протесту профспілок, що пройде в Києві 23 грудня. Передбачається, що до них приєднуються тисячі представників інших громадських організацій соціальної спрямованості. Про це заявив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий на прес-конференції щодо соціальної та економічної політики нового Уряду, яка відбулася 22 грудня в інформаційної агенції «Укрінформ».

«Ми відкрити для соціального діалогу, – підкреслив Григорій Осовий. – Необхідна тільки політична воля та бажання вести такий діалог з боку Уряду».

Голова ФПУ проінформував, що він звернувся до голови Уряду України Арсенія Яценюка і членів Кабінету міністрів з пропозицією взяти участь у зустрічі з двома тисячами профспілковими активістами з усіх регіонів України – учасниками Всеукраїнської акції протесту профспілок.

«Уряд буде мати можливість зустрітися з представниками трудових колективів, вислухати їх, пояснити свою позицію, – зазначив Григорій Осовий. – Таким чином, якщо у Кабміну є аргументи на користь своїх дій, хай відкрито про це скажуть. Ми впевнені, що Уряд має зустрічатися з профспілками не, як кажуть, пост-фактум, а проводити цій діалог системно, відкрито і публічно».

У своєму зверненні Голова ФПУ наголосив, що чергові ініціативи Кабінету Міністрів України щодо соціальних і трудових обмежень, відсутність реального соціального діалогу з профспілками з Програми діяльності Уряду і проекту Державного бюджету на 2015 рік стали причиною різкої соціальної напруги в трудових колективах та спонукали до проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок.

 

За матеріалами ФПУ