Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_3Обласний комітет Профспілки підтримує ініціативу ЦК Профспілки. Відповідні звернення з висловлюванням глибокого обурення намірам влади звузити трудові та соціально-економічні права та інтереси освітян, права громадян на безоплатну освіту, медичне, пенсійне забезпечення, зниження освітнього рівня молоді спрямовано до Президента України П.О. Порошенка, Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка, до Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Л.М. Гриневич, Міністра освіти і науки України С.М. Квіта.

 

Просимо голів профспілкових організацій організувати колективні звернення та вжити заходи, передбачені Статутом Профспілки, чинним законодавством України щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки.

 

prot_0_12141

prot_0_21214