Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

PL_00114138926 листопада 2014 року відбувся Х пленум обкому Профспілки. Основні питання порядку денного, що були винесені на розгляд його учасників: «Про підготовку до ХІХ звітно-виборної конференції Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, порядок обрання делегатів та формування обласного комітету Профспілки, перелік основних документів конференції; «Про організацію та здійснення контролю виборними органами обласної організації Профспілки за додержанням законодавства про працю в установах і закладах освіти Дніпропетровської області.»

Заслухавши інформацію про підготовку  ХІХ звітно-виборної конференції Дніпропетровської обласної організації Профспілки, пленум прийняв рішення провести  звітно-виборну конференцію 22 квітня 2015 року, затвердив чисельність делегатів та делегованих до складу обкому Профспілки.

З доповіддю «Про організацію та здійснення контролю виборними органами обласної організації Профспілки за додержанням законодавства про працю в установах і закладах освіти Дніпропетровської області» виступив завідувач юридичним відділом обкому Профспілки П.І. Козелецький Він підкреслив, що в умовах тотального наступу на конституційні, соціальні та трудові права працівників роль профспілок набуває особливого значення и тому винесене на розгляд пленуму питання є надзвичайно важливим.

До обговорення долучились колеги: А.І.Пастух, голова Орджонікідзевського міського комітету Профспілки, Н.М. Зарайська, голова Криворізького районного комітету Профспілки, Л.Й.Іосипова, голова Амур-Нижньодніпровського райкому Профспілки м. Дніпропетровська, Дубіль В.П., голова Дніпропетровського областного об'єднання профспілок.

Активне обговорення питань порядку денного, виступи з місць та значна кількість пропозицій вкотре довели, що наші профспілкові лідери мають активну громадянську позицію і вболівають за сьогодення і майбутнє організації.

На пленумі обкому Профспілки відбулося нагородження профспілкового активу. Голова обласної організації Профспілки Бєлікова Г.В. та голова обласного об’єднання профспілок Дубіль В.П. вручили Почесні грамоти Федерації профспілок, ЦК Профспілки: Стану С.Я. - голові Національної металургійної академії України у зв’язку з ювілеєм, Кохович І.В., голові Юріївської районної організації Профспілки у зв’язку з ювілеєм, Якуцені Г.М. головному бухгалтеру профкому Національного гірничого університету за багаторічну активну роботу в профспілці , нагрудний знак «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України» – Поліщуку О.Б., заступнику голови профкому НГУ за багаторічну активну роботу в профспілці. Грамотами та Подякою ФПУ відзначена робота профспілкових дитячих оздоровчих таборів «Лісова казка» ( голова Г.В.Бєлікова) та ім. В.Дубініна (голова Машталір О.В.). Учасників обласного конкурсу «Профспілка в моєму житті» нагороджено дипломами та грошовими винагородами.

 

Фотографії з пленуму Профспілки можно подивитися тут - ФОТОАЛЬБОМ

 

Завнтажити доповідь Козелецького П.І. можна тут - Vistup_Kozeletskyi.doc

 

Завантажити виступ Пастуха А.І. можна тут - Vistup_Pastuxa_dop.doc ; Vistup_Pastuxa_prez.ppt

 

Завантажити виступ Зарайської Н.М. можна тут - Vistup_Zaraysky NM.docVistup Zaraysky NM prez.ppt

 

Завантажити виступ Іосиповой Л.Й. можна тут - Vistup_Iosypovoyi LI.doc