Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_323 жовтня 2014 р. за ініціативою обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України відбулась нарада з питань забезпечення фінансовим ресурсом видатків на оплату праці, зокрема 20 відсоткової надбавки за престижність, винагороди за сумлінну працю педагогічним працівникам.

 

За отриманою інформацією від департаменту фінансів облдержадміністрації на забезпечення потреби видатків на оплату праці (в тому числі на встановлення надбавок за престижність педагогічної праці) працівників бюджетної сфери області в ІУ кварталі поточного року виділено додаткові асигнування сільським територіальним одиницям.

При необхідності для вирішення відповідних питань можна звернутися до фінорганів на місцях.

 

 

Голова обкому Профспілки     працівників освіти і науки України           Бєлікова Г.В.