Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1415176302_fgffgНаказом Національної служби посередництва та примирення від 26 вересня 2014 року № 66 затверджено нове Положення про порядок формування і затвердження вимог найманих працівників, профспілок та визнано таким, що втратило чинність попереднє Положення, що було затверджено наказом НСППП від 7.07.2008 № 84.

Положення визначає правові та організаційні засади формування і затвердження вимог найманих працівників, профспілок відповідно до положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Положення детально регламентує питання проведення загальних зборів (конференцій) найманих працівників, норми представництва при проведенні конференцій, умови їх правомочності, порядок складання протоколів тощо.

Згідно з Положенням вимоги профспілки на виробничому рівні формуються і затверджуються на засіданні виборного органу профспілки. Разом із висуненням вимог виборний орган профспілки визначає орган чи особу, які будуть представляти інтереси профспілки.

При представництві інтересів профспілки у колективному трудовому спорі виборним профспілковим органом порядок його роботи та прийняття рішень щодо колективного трудового спору регулюється статутними документами відповідної профспілки.

Вимоги найманих працівників на галузевому, територіальному чи національному рівнях, у випадках, коли інтереси найманих працівників представляє профспілка, об'єднання профспілок, формуються і затверджуються рішенням виборного органу відповідної профспілки, об'єднання профспілок.

Вимоги найманих працівників, профспілки чи об'єднання профспілок оформляються відповідним протоколом і надсилаються роботодавцю або уповноваженій ним особі.

Зазначеним наказом затверджено зразки протоколів зборів (конференції) найманих працівників, засідання органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підписних листів (додатки № 1, 2, 4, 5).

Дата вручення вимог найманих працівників, профспілки роботодавцю повинна бути зафіксована в журналі або в інших реєстраційних формах обліку вхідної кореспонденції, або в формі підпису безпосередньо роботодавця на другому екземплярі вимог, що залишається у представника найманих працівників, або поштовим документом (квитанцією), що підтверджує відправку вимог рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

 

Завантажити документ nakaz_nsssp.doc [150,5 Kb

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки