Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

cb_001014128626 жовтня 2014 року на базі Зонального навчально-методичного центру Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок відбувся семінар бухгалтерів профспілкових організацій. Відкрила семінар голова обласної організації Профспілки Бєлікова Г.В. Вона зосередила увагу слухачів на актуальних питаннях профспілкового життя галузі.

Протягом чергового навчального семінару , завідуюча фінансовим відділом обкому Профспілки Волошина І.М. ознайомила учасників семінару зі змінами в Податковому кодексі України, щодо оподаткування профспілкових виплат, про утримання військового збору та про організацію бухгалтерського обліку в профспілковій організації. Голова ревізійної комісії обласної організації Ткач М.І. актуалізував питання організації контролю за використанням коштів профспілкового бюджету в умовах проведення звітно-виборної кампанії.

З цікавістю присутні прослухали лекцію заступника директора навчального центру «Освіта» Нєженцевої Н.В. «Психологія ділового спілкування».

Учасники семінару отримали нову важливу інформацію, відповіді на свої запитання, пакет нормативних документів необхідних для організації фінансової роботи.

cb_0110141268

cb_0210141269

cb_0310141278

cb_0410141279

cb_0510141270

cb_0610141286