Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1412664105_1391096594-5579-sud-foto-anodcourtgovua9 жовтня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд розгляне апеляційну скаргу Профспілки працівників освіти і науки України на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 травня 2014 року про забезпечення позову у справі про визнання протиправними та скасування постанов КМУ від 25.03.2014 № 88 та № 89 (про надбавки за престижність праці та особливі умови праці).

Профспілка наполягає на зупиненні дії оскаржуваних постанов Уряду, як таких, що суперечать Конституції України, міжнародно-правовим нормам, діючому законодавству України та порушують права освітян на належні умови праці та гідну заробітну плату.

Суд апеляційної інстанції розгляне вимогу Профспілки про скасування ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва від 20.05.2014 щодо відмови вжиття заходів забезпечення позову та задоволення клопотання про зупинення дії оскаржуваних постанов Уряду.

Судове засідання відбудеться 9 жовтня 2014 р. о 14 годині 50 хвилин за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30, зал № 3.

 

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки