Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

den_vchitelia_14Дорогі освітяни! Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

В ці  осінні дні, коли шелестить падолистом осінь, ми складаємо величальні слова подяки людям нелегкої, але найсвітлішої професії – Вчителю!

Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця, адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя.

Бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпних творчих сил, довгої людської пам’яті.

Нехай доля дарує родинний затишок і добробут, а життєва справа  повниться творчим натхненням, невтомним професійним пошуком та плідною працею на благо людей та України.

З повагою,

голова Дніпропетровського обкому

Профспілки працівників освіти і науки України                    Г.В.Бєлікова