Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1410175177_notes_iСпільний представницький орган об’єднань профспілок вкрай обурений черговими антисоціальними ініціативами Міністерства фінансів України, викладеними у проекті Закону України «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні», який містить низку антиконституційних та антисоціальних норм.

Переважна більшість норм цього законопроекту звужує, порівняно з чинним законодавством, зміст та обсяг прав працюючих, пенсіонерів, студентської та учнівської молоді, малозахищених категорій населення, що є порушенням статті 22 Конституції України.

Спільний представницький орган розуміє в якій вкрай складній ситуації знаходиться держава, але враховуючи те, що Уряд уже двічі запроваджував «атикризові» заходи, які суттєво погіршили ситуацію у сфері державних гарантій та соціального захисту громадян, профспілковою спільнотою не сприймаються запропоновані Мінфіном кроки.

Профспілки категорично проти такого підходу до ведення соціального діалогу та порядку погодження законопроектів з представницькими органами працівників в порушення норм чинної Генеральної угоди.

Профспілки неодноразово наголошували на неприпустимості вирішення державних проблем, нехай і найважливіших, за рахунок працівників, переважно бюджетної сфери, та соціально вразливих категорій громадян. Продовження такої бюджетної політики неминуче призведе до соціального вибуху.

Профспілки закликають Уряд не вносити цей законопроект до Верховної Ради України та не відкривати ще один фронт в Україні – фронт боротьби проти власного народу.

 

Завантажити документ letter-spo.doc [827,5 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України