z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1410175177_notes_iСпільний представницький орган об’єднань профспілок вкрай обурений черговими антисоціальними ініціативами Міністерства фінансів України, викладеними у проекті Закону України «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні», який містить низку антиконституційних та антисоціальних норм.

Переважна більшість норм цього законопроекту звужує, порівняно з чинним законодавством, зміст та обсяг прав працюючих, пенсіонерів, студентської та учнівської молоді, малозахищених категорій населення, що є порушенням статті 22 Конституції України.

Спільний представницький орган розуміє в якій вкрай складній ситуації знаходиться держава, але враховуючи те, що Уряд уже двічі запроваджував «атикризові» заходи, які суттєво погіршили ситуацію у сфері державних гарантій та соціального захисту громадян, профспілковою спільнотою не сприймаються запропоновані Мінфіном кроки.

Профспілки категорично проти такого підходу до ведення соціального діалогу та порядку погодження законопроектів з представницькими органами працівників в порушення норм чинної Генеральної угоди.

Профспілки неодноразово наголошували на неприпустимості вирішення державних проблем, нехай і найважливіших, за рахунок працівників, переважно бюджетної сфери, та соціально вразливих категорій громадян. Продовження такої бюджетної політики неминуче призведе до соціального вибуху.

Профспілки закликають Уряд не вносити цей законопроект до Верховної Ради України та не відкривати ще один фронт в Україні – фронт боротьби проти власного народу.

 

Завантажити документ letter-spo.doc [827,5 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України