Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1405058852_femida10 липня 2014 року відбулося засідання Окружного адміністративного суду за позовом Профспілки працівників освіти і науки України до Кабінету Міністрів України. У зв’язку зі зміною у складі суддівської колегії прийнято рішення про новий розгляд справи.

Профспілкою працівників освіти і науки України були подані клопотання про забезпечення адміністративного позову, про призначення у справі судової та фінансово-економічної експертизи, а також клопотання про витребування доказів.

Клопотання, які стосувалися експертного рішення щодо виплати надбавок за престижність праці педагогічним працівникам та за особливі умови працівникам бібліотек, змін умов оплати праці педагогам та бібліотекарям порівняно з діючими до цього умовами праці, – було відхилено.

Наступне засідання суду з розгляду справи призначено на 17 липня.

Юридичний відділ Профспілки