Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1405058852_femida10 липня 2014 року відбулося засідання Окружного адміністративного суду за позовом Профспілки працівників освіти і науки України до Кабінету Міністрів України. У зв’язку зі зміною у складі суддівської колегії прийнято рішення про новий розгляд справи.

Профспілкою працівників освіти і науки України були подані клопотання про забезпечення адміністративного позову, про призначення у справі судової та фінансово-економічної експертизи, а також клопотання про витребування доказів.

Клопотання, які стосувалися експертного рішення щодо виплати надбавок за престижність праці педагогічним працівникам та за особливі умови працівникам бібліотек, змін умов оплати праці педагогам та бібліотекарям порівняно з діючими до цього умовами праці, – було відхилено.

Наступне засідання суду з розгляду справи призначено на 17 липня.

Юридичний відділ Профспілки