Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1403807925_efbaq32a5r426 червня 2014 року в готелі «Турист» відбулося VIII засідання Ради Федерації профспілок України.

Насамперед Рада розглянула питання щодо розширення участі профспілок та суб’єктів господарювання ФПУ у наданні гуманітарної допомоги постраждалим з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Зокрема, учасники засідання відзначили позитивну роботу щодо надання допомоги зазначеним категоріям співвітчизників членськими організаціями ФПУ, які перерахували і передали кошти безпосередньо потерпілим та членам родин загиблих.

Профспілкові органи на всіх рівнях активно надають потерпілим разом з державними органами послуги соціальної реабілітації.

Рада ФПУ доручила керівництву ФПУ утворити робочу групу з членів Ради ФПУ для координації роботи членських організацій, суб’єктів господарювання ФПУ з державними та іншими структурами щодо подальшої роботи з надання гуманітарної допомоги.

Далі, попри спроби дестабілізувати роботу Ради, було розглянуто питання про вибори Голови ФПУ з дотриманням усіх процедурних питань. Так, шляхом відкритого голосування більшістю голосів членами Ради ФПУ Головою Федерації профспілок України обрано Григорія Васильовича Осового, який до цього часу виконував обов’язки Голови.

Після перерви Рада ФПУ розглянула низку актуальних питань діяльності профспілок на сучасному етапі. Серед яких – завдання профспілок щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан, підготовка 7-го з'їзду Федерації профспілок України, стратегія модернізації ФПУ, її членських організацій, стратегія управління профспілковим майном та використання його в інтересах людини праці.

Насамкінець Рада затвердила звіт про виконання бюджету ФПУ за 2013 рік та бюджет організації на поточний рік.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України