z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1403807925_efbaq32a5r426 червня 2014 року в готелі «Турист» відбулося VIII засідання Ради Федерації профспілок України.

Насамперед Рада розглянула питання щодо розширення участі профспілок та суб’єктів господарювання ФПУ у наданні гуманітарної допомоги постраждалим з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Зокрема, учасники засідання відзначили позитивну роботу щодо надання допомоги зазначеним категоріям співвітчизників членськими організаціями ФПУ, які перерахували і передали кошти безпосередньо потерпілим та членам родин загиблих.

Профспілкові органи на всіх рівнях активно надають потерпілим разом з державними органами послуги соціальної реабілітації.

Рада ФПУ доручила керівництву ФПУ утворити робочу групу з членів Ради ФПУ для координації роботи членських організацій, суб’єктів господарювання ФПУ з державними та іншими структурами щодо подальшої роботи з надання гуманітарної допомоги.

Далі, попри спроби дестабілізувати роботу Ради, було розглянуто питання про вибори Голови ФПУ з дотриманням усіх процедурних питань. Так, шляхом відкритого голосування більшістю голосів членами Ради ФПУ Головою Федерації профспілок України обрано Григорія Васильовича Осового, який до цього часу виконував обов’язки Голови.

Після перерви Рада ФПУ розглянула низку актуальних питань діяльності профспілок на сучасному етапі. Серед яких – завдання профспілок щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан, підготовка 7-го з'їзду Федерації профспілок України, стратегія модернізації ФПУ, її членських організацій, стратегія управління профспілковим майном та використання його в інтересах людини праці.

Насамкінець Рада затвердила звіт про виконання бюджету ФПУ за 2013 рік та бюджет організації на поточний рік.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України