Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

LC_0006144389Літо щораз ставить перед батьками нелегке завдання – влаштувати дітям гарний відпочинок. При цьому бажано, щоб вони й оздоровилися, подихали свіжим повітрям і були під наглядом добрих педагогів та вихователів. Важливі також безпека перебування у місці відпочинку, цікаве й змістовне дозвілля. Саме тому обком Профспілки працівників освіти і науки України у 2014 році гостинно відчинив двері дитячого оздоровчого табору «Лісова казка» для дітей освітян нашої області.

20 червня від Будинку профспілок відправилась на відпочинок у дитячий табір «Лісова казка» перша зміна дітей освітян Дніпропетровщини.

У таборі вони з задоволенням зануряться в яскраві події та заходи, які їм запропонують вожаті та вихователі. Всі зміни у таборі тематичні. Перша зміна пройде під гаслом «Свято-кожен день», друга зміна, яка розпочнеться 15 липня, присвячена табору « Лесная сказка - чудный дом».

Також у таборі для занять спортом обладнані футбольне, волейбольне поля. Збудована сучасна естрада для проведення культурно-масових заходів. Харчоблок оснащено всім необхідним. Різноманітне шестиразове харчування забезпечують висококваліфіковані кухарі.

Гарні вихователі, відремонтовані корпуси, смачна їжа, запальні танці, веселі спортивні номери, можливість показати свої таланти й творчість, прогулянки на свіжому повітрі - все це незабутній літній позитив.

Бажаємо всім яскравого успішного відпочинку багатого на нові враження і знайомства!

L_0106141109

L_0206141120

L_0306141141

L_070614_4389

L_0406144409

L_0506144416

L_0806141175