Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

0004146009За ініціативою Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в обласній державній адміністрації відбулась нарада з приводу стану забезпечення бюджетними призначеннями на оплату праці освітян у 2014 році, впровадженню постанов Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 р. № 65, від 25.03.2014 р № 88 та № 89.

У нараді взяли участь представники обласної організації Профспілки на чолі з її головою Бєліковою Г.В.

Обласну державну адміністрацію представляли заступник голови облдержадміністрації Молоков С.В., радник голови облдержадміністрації Шебанов В.А., директор департаменту фінансів Шебеко Т.І., директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Демчик О.І.

Метою наради було визначення в галузі єдиної позиції щодо виконання зазначених постанов Кабінету Міністрів України в рамках чинного законодавства.

Відбулася багатовекторна змістовна дискусія, внаслідок якої визначено наступне.

1. У відповідності до ст. ст.22, 58 Конституції України, законів України «Про колективні договори та угоди», «Про оплату праці», інших нормативно-правових актів немає підстав до нового навчального року погіршувати умови оплати праці освітян.

2. Норми постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 р № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» потребують доопрацювання та стосуються установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, і не стосуються закладів дошкільної, позашкільної та середньої освіти.

3. Заступником голови облдержадміністрації Молоковим С.В. надано завдання департаменту освіти і науки облдержадміністрації підготувати проект доручення голови облдержадміністрації щодо механізмів втілення зазначених постанов з обов’язковим погодженням з обласним комітетом Профспілки.

4. Погоджено проведення зустрічі у форматі сьогоднішньої напередодні серпневої наради освітян для визначення умов, стану та можливостей фінансування установ освіти у новому навчальному році.

5. Прийнято до відома  позовну заяву ЦК Профспілки працівників освіти і науки України до Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання протиправними та скасування постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 р. № 88 та № 89.

0104146010

0204146003

0304146011

0404146007