Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1398324933_38Актуальні питання оподаткування профспілкових організацій та напрями податкового реформування обговорювалися під час наради 23 квітня 2013 року за участі представників членських організацій Федерації профспілок України.

 

 

 

Профспілку працівників освіти і науки України представляв Сергій Курилкін, завідувач юридичного відділу ЦК Профспілки.

Учасниками наради було акцентовано увагу на необхідності реформування податкової системи за принципом «справедливого оподаткування», основними інструментами реалізації якого мають бути:

– запровадження неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на рівні прожиткового мінімуму;

– встановлення рівня оподаткування на трудові доходи у вигляді заробітної плати на рівні не вищому, ніж рівень оподаткування доходів від нетрудової діяльності (прибутки від продажу рухомого та нерухомого майна ін.);

– удосконалення порядку надання податкової знижки, зокрема шляхом запровадження реального механізму віднесення до її складу витрат на лікування та медичне обслуговування;

– запровадження знижених ставок ПДВ на соціально значущі товари та послуги.

Під час наради обговорювалися питання оподаткування сімейних путівок та пільгового оподаткування дитячих оздоровчих закладів.

За підсумками роботи до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства доходів і зборів України, Міністерства фінансів України направлено пакет профспілкових пропозицій щодо податкового реформування.

 

Завантажити профспілкові пропозиції propozicii-profspilok_reformu.doc [115,5 Kb]

 

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки