Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

ORP_0004140516217 квітня ц.р., на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося спільне засідання пленуму обкому Профспілки та колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

 

 

Одним з головних питань порядку денного стало обговорення питання про виконання положень Угоди між Головним управлінням освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки за 2013 рік.

З доповіддю з зазначеного питання виступила голова обкому Профспілки Г.Бєлікова.

В обговоренні прийняли участь представники профспілкової сторони, а також працівники закладів освіти.

Зважаючи на наявність численних невирішених проблемних питань у фінансуванні галузі було прийнято рішення про проведення спільної зустрічі активу обласної організації Профспілки з представниками фінансової служби облдержадміністрації та галузевого департаменту.

Доповідь Голови обкому Профспілки Г. В. Бєлікової можна завантажити тут - Dopovid_BelikovoiGV_vid_170414.doc

 

ok_010414_1778

ok_0204145148

ok_030414_1814

ok_04041405156

ok_050414