Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1397713176_1300809402ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Кабінету Міністрів України з приводу постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373», якою внесено зміни до редакції пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І - II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування».

ЦК Профспілки наголошує, що таке рішення Уряду не спрямоване навиконання програмного завдання Кабінету Міністрів України про запобігання зниженню рівня життя, відновлення у державі законності, а також не відповідає статті 22 Конституції України, оскільки звужує трудові права педагогічних працівників на встановлений рівень заробітної плати.

 

У зв’язку зазначеним ЦК Профспілки працівників освіти і науки України вимагає скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373», як таку, що не відповідає програмним завданням Уряду та спрямовану на зниження рівня оплати праці педагогічних працівників, прийняту з порушенням законодавства.

 

У разі її реалізації через погіршення матеріального становища педагогічних працівників, особливо в умовах підвищення цін та тарифів, виникне загроза глибокого невдоволення в освітянських трудових колективах, що може призвести до масових акцій протесту.

 

Завантажити звернення 228.pdf [63,33 Kb]

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України