Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1397139272_narada_1З метою напрацювання спільної позиції з низки проблемних питань 9 квітня 2014 року відбулася робоча нарада представників ФПУ та всеукраїнських профспілок бюджетної сфери.  Профспілки переконані, що країна зможе подолати нинішні фінансово-економічні труднощі. Тому саме перспективи розвитку оплати праці у бюджетних галузях зумовило живий інтерес та активну дискусію навколо проекту Концепції реформування оплати праці, розгляд якого заплановано на найближчій Президії ФПУ.

Учасники зустрічі обговорювали можливі інноваційні підходи до оплати праці, зокрема у бюджетній сфері та бачення профспілкових пропозиції до нової Генеральної угоди.

Враховуючи, що у відповідь на звернення ФПУ Мінсоцполітики України висловило готовність розпочати консультації щодо конкретних розмірів посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС у 2015 рік (лист від 26.03.14 № 2725/0/14-14/18), учасники наради обговорили свою позицію щодо розміру базового тарифного розряду ЄТС з урахуванням поточної ситуації в країні.

Також під час зустрічі було обговорено зауваження до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики)» (реєстр. № 4648 від 07.04.2014) та можливі солідарні дії профспілок.

Розглянуто та обговорено пропозицію Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо входження у колективний трудовий спір з Урядом у зв’язку із збільшенням грошового розриву між базовим тарифним розрядом (посадовим окладом) ЄТС і мінімальною заробітною платою та прийнято солідарне рішення про те, що перш за все мають бути використані всі можливі шляхи соціального діалогу.

За результатами наради було прийнято спільне рішення про щотижневе проведення таких зустрічей.

 

За матеріалами ФПУ