z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1397139272_narada_1З метою напрацювання спільної позиції з низки проблемних питань 9 квітня 2014 року відбулася робоча нарада представників ФПУ та всеукраїнських профспілок бюджетної сфери.  Профспілки переконані, що країна зможе подолати нинішні фінансово-економічні труднощі. Тому саме перспективи розвитку оплати праці у бюджетних галузях зумовило живий інтерес та активну дискусію навколо проекту Концепції реформування оплати праці, розгляд якого заплановано на найближчій Президії ФПУ.

Учасники зустрічі обговорювали можливі інноваційні підходи до оплати праці, зокрема у бюджетній сфері та бачення профспілкових пропозиції до нової Генеральної угоди.

Враховуючи, що у відповідь на звернення ФПУ Мінсоцполітики України висловило готовність розпочати консультації щодо конкретних розмірів посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС у 2015 рік (лист від 26.03.14 № 2725/0/14-14/18), учасники наради обговорили свою позицію щодо розміру базового тарифного розряду ЄТС з урахуванням поточної ситуації в країні.

Також під час зустрічі було обговорено зауваження до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики)» (реєстр. № 4648 від 07.04.2014) та можливі солідарні дії профспілок.

Розглянуто та обговорено пропозицію Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо входження у колективний трудовий спір з Урядом у зв’язку із збільшенням грошового розриву між базовим тарифним розрядом (посадовим окладом) ЄТС і мінімальною заробітною платою та прийнято солідарне рішення про те, що перш за все мають бути використані всі можливі шляхи соціального діалогу.

За результатами наради було прийнято спільне рішення про щотижневе проведення таких зустрічей.

 

За матеріалами ФПУ