Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1396861157_121_ooo4 квітня 2014 року відбулася зустріч представників всеукраїнських профспілок із заступником Міністра фінансів України Володимиром Матвійчуком. Профспілкову сторону представляли заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк, голова Профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія Коваль, Голова Профспілки працівників культури Людмила Перелигіна, заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, заступник Голови Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук та інші.

Під час зустрічі підіймалися актуальні питання щодо заходів Уряду для стабілізації економіки України та раціоналізації бюджету поточного року.

Так, обговорювався антикризовий Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» № 1166-VII, який набув чинності 1 квітня цього року. Прийнятий закон направлений на скорочення видатків бюджету та збільшення дохідної частини бюджету.

Особливу увагу було відведено постанові Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Відповідно до документу йде планування заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету.

Представник Профспілки освітян – заступник Голови Профспілки Серій Романюк – підкреслив, що постановою значно звужуються трудові права педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників освіти, пенсіонерів, студентів, і виступив із закликом дотримуватися вимог освітянського законодавства. Адже саме інвестування у освіту належним чином сприятиме піднесенню економічного розвитку суспільства, створенню передумов для всебічної модернізації держави.

Зокрема, під час зустрічі, вдалося досягти попередніх домовленостей про внесення змін у частині надання права бюджетним установам приймати на роботу фахівців у межах фонду оплати праці.

Також обговорено питання щодо надання права бюджетним установам здійснювати ремонтні роботи та придбання меблів у межах спеціального фонду.

Наразі консультації профспілок із урядовцями з міністерства фінансів тривають.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України