Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1390215932_img_2636ЦК Профспілки працівників освіти і науки України підтримує низку заходів, спрямованих на економне та раціональне використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів.

Разом з тим ЦК Профспілки зазначає, що окремі з заходів не сприяють створенню необхідних умов для навчання студентів вищих навчальних закладів, порушують законодавчо гарантовані права працівників на оплату праці, про що свідчать звернення з місць.

Зокрема йдеться про припинення придбання меблів, побутової техніки та проведення ремонту, що може стосуватися студентів-контрактників, які проживають у гуртожитках вищих навчальних закладів, у собівартість оплати за навчання яких включено відповідні витрати на цю мету.

У зв’язку з зазначеним ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував лист до Кабінету Міністрів України з проханням внести зміни до Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, затверджених зазначеною постановою Кабінету Міністрів України.

 

Завантажити лист list_yrad.doc [122 Kb]

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України