Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pl_000314_105612 березня поточного року у Будинку профспілок м. Дніпропетровська відбувся VІІІ пленум Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України та проведено інформаційну годину для голів районних, міських організацій Профспілки, профспілкових організацій вищих навчальних закладів.

На пленумі було розглянуто питання  : «Про організацію та проведення звітів і виборів в організаційних ланках Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України".

З інформацією з даного питання виступила Галина Бєлікова – голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

За результатами обговорення прийнято відповідну постанову (див. розділ «Постанови пленумів, президії»).

На засіданні також були розглянуті питання про виконання профспілкового бюджету Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України за 2013 рік та затверджено бюджет обкому Профспілки на 2014 рік.

На інформаційній години розглядались питання виконання Статутних вимог виборними органами, результати фінансово-господарської діяльності, стан виплати заробітної плати працівникам навчальних закладів області. Одним із головних питань порядку денного засідання стало обговорення питання поточної ситуації та дій профспілок на сучасному етапі. Обговорені пропозиції по проведенню обласних профспілкових заходів: творчого конкурсу «Профспілка в моєму житті», форуму молодих профспілкових працівників, спартакіади працівників галузі та інше.

Робота пройшла плідно та організовано.

 

pl_0103145_1059

pl_020314_1055

pl_030314_1057

pl_040314_1066

pl_80314_1082

pl_050314_1068

pl_060314_1089

PL_703141044