Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1393589454_00127 лютого 2014 року відбулося засідання Ради Федерації профспілок України. На порядку денному розглянуто питання щодо ситуації в країні, визначено першочергові завдання профспілок у сучасних умовах, вирішено кадрові питання.

Після ділового, конструктивного обговорення цього питання, члени Ради ухвалили Постанову, у якої зокрема визначено завдання та дії ФПУ та її членських організацій щодо посилення захисту прав та інтересів працівників.

Члени Ради заявили, що діяльність самих профспілок потребує глибокої модернізації, переосмислення місця й ролі в громадянському суспільстві, реалізації своїх захисних функцій, прав і повноважень.

Рада ФПУ закликала усі профспілкові організації, профспілкових лідерів усіх рівнів максимально використовувати наявні профспілкові повноваження, можливості колективно-договірного регулювання та механізми розв’язання колективно-трудових спорів для захисту законних прав та інтересів членів профспілок. Також було доручено Президії ФПУ до наступного засідання Ради ФПУ розробити стратегію діяльності ФПУ в сучасних умовах із врахуванням пропозицій членів Ради.

Рада ФПУ обрала Григорія Васильовича Осового першим заступником Голови ФПУ та поклала на нього виконання обов’язків Голови Федерації професійних спілок України.

Рада ФПУ обрала Володимира Саєнка заступником Голови ФПУ та визнала його повноваження як члена Ради і члена Президії ФПУ.

Окрім того Рада прийняла рішення звернутися до міжнародних організацій, зокрема Міжнародної Конфедерації профспілок та Всеєвропейської ради профспілок, членом яких є ФПУ, щодо надання технічної та іншої допомоги в проведенні модернізації та посиленні потенціалу захисних дій українських профспілок в умовах суспільних, політичних перетворень та економічних реформ.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України