Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1392708906_dscn8242Актуальні питання соціально-економічного захисту працівників обговорили учасники засідання Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок, профспілкових об’єднань та репрезентативних профспілок для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні, що відбулося 17 лютого у Будинку спілок.

Учасники засідання розглянули хід виконання Генеральної угоди на 2010-2012 роки та пропозиції щодо вступу в колективний трудовий спір у зв’язку з невиконанням окремих її норм.

Було вирішено запропонувати новосформованому Кабінету Міністрів України, СПО сторони роботодавців невідкладно завершити переговори й підписати нову генеральну Угоду, яка сприятиме розв’язанню конфліктних проблем у соціально-трудовій сфері та мотивуватиме колективно-договірний процес на інших рівнях соціального діалогу.

У разі недосягнення протягом місяця належного результату від переговорів застосувати механізми, що передбачені Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

На засіданні СПО профспілок вирішено активізувати переговори в рамках направлених звернень до керівників держави і Національної служби посередництва та примирення.

Учасники засідання розглянули також позицію профспілкової сторони на переговорах з визначення розміру мінімальної заробітної плати на 2015 рік.

Так, зокрема, було прийнято компромісне рішення мінімальний розмір заробітної плати для отримання мінімальної пенсії презентувати на рівні 2542 гривні 69 копійок.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України