Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

gl_021412806 лютого у Будинку спілок відбулися збори профактиву, присвячені Дню обласного об’єднання профспілок, який традиційно відзначається на початку лютого. За свою більш ніж 100-літню історію міжспілковий профорган Дніпропетровщини, який об’єднує понад 700 тис. членів профспілок, вписав чимало яскравих сторінок в біографію профспілкового руху України.

І сьогодні профоб’єднання гідно продовжує традиції попередніх поколінь.

Вітального листа з нагоди цієї події надіслав дніпропетровцям голова Федерації профспілок України Ю.Кулик.

Присутній на зустрічі заступник голови облдержадміністрації С.Молоков у своєму привітанні профспілкам акцентував увагу на необхідності продовження плідної співпраці.

Звичайно, у цей пам’ятний день не обійшлось й без нагород, які були вручені кращим профспілковим лідерам та активістам, організаторам літнього відпочинку дітей та переможцям проведеного профцентром конкурсу на кращого молодого профспілкового лідера року. З нагоди 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану нагороди отримали й учасники тих подій – профспілкові активісти.

Серед нагороджених наші спілчани.

Сало Валерій Вікторович – голова первинної профспілкової організації Національного гірничого університету, нагороджений за багаторічну плідну працю у профспілці нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга».

Вшановані профспілкові лідери –учасники бойових дій на території Республіки Афганістан: Тупиця Олег Леонідович – голова об’єднаної профспілкової організації Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, нагороджений нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга» і Пилипенко Ігор Борисович – голова Покровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, нагороджений нагрудним знаком ФПУ «Профспілкова відзнака» .

За кращу організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей освітян отримала нагороду директор оздоровчого табору «Лісова казка» Желєзна Вікторія Вікторівна.

Нагороджені учасники і переможці конкурсу ДООП «Молодой профсоюзный лидер - 2013» - учитель Видвиженівської середньої школи Новомосковського району Чорний Костянтин Іванович та вихователь дошкільного навчального закладу № 164 м. Дніпропетровська Підкопаєва Євгенія Геннадіївна.

Вітаємо!

 

 

010214_3912

020214_082

04021400

0302_14_113