z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

Відеоматеріали



Анонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

gl_021412806 лютого у Будинку спілок відбулися збори профактиву, присвячені Дню обласного об’єднання профспілок, який традиційно відзначається на початку лютого. За свою більш ніж 100-літню історію міжспілковий профорган Дніпропетровщини, який об’єднує понад 700 тис. членів профспілок, вписав чимало яскравих сторінок в біографію профспілкового руху України.

І сьогодні профоб’єднання гідно продовжує традиції попередніх поколінь.

Вітального листа з нагоди цієї події надіслав дніпропетровцям голова Федерації профспілок України Ю.Кулик.

Присутній на зустрічі заступник голови облдержадміністрації С.Молоков у своєму привітанні профспілкам акцентував увагу на необхідності продовження плідної співпраці.

Звичайно, у цей пам’ятний день не обійшлось й без нагород, які були вручені кращим профспілковим лідерам та активістам, організаторам літнього відпочинку дітей та переможцям проведеного профцентром конкурсу на кращого молодого профспілкового лідера року. З нагоди 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану нагороди отримали й учасники тих подій – профспілкові активісти.

Серед нагороджених наші спілчани.

Сало Валерій Вікторович – голова первинної профспілкової організації Національного гірничого університету, нагороджений за багаторічну плідну працю у профспілці нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга».

Вшановані профспілкові лідери –учасники бойових дій на території Республіки Афганістан: Тупиця Олег Леонідович – голова об’єднаної профспілкової організації Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, нагороджений нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга» і Пилипенко Ігор Борисович – голова Покровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, нагороджений нагрудним знаком ФПУ «Профспілкова відзнака» .

За кращу організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей освітян отримала нагороду директор оздоровчого табору «Лісова казка» Желєзна Вікторія Вікторівна.

Нагороджені учасники і переможці конкурсу ДООП «Молодой профсоюзный лидер - 2013» - учитель Видвиженівської середньої школи Новомосковського району Чорний Костянтин Іванович та вихователь дошкільного навчального закладу № 164 м. Дніпропетровська Підкопаєва Євгенія Геннадіївна.

Вітаємо!

 

 

010214_3912

020214_082

04021400

0302_14_113