Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

4_59771

З текстом листа можна ознайомитись тут:

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

(Мінфін)

 

 

Головні розпорядники

бюджетних коштів

 

Про виконання норм Генеральної угоди

та Закону України «Про професійні спілки,

їх права та гарантії діяльності»

 

 

 

Міністерство фінансів відповідно до домовленостей, досягнутих на засіданні постійної діючої тристоронньої робочої групи з проведення консультацій на всіх стадіях бюджетного процесу 11 серпня 2011 року, та на основі інформації, отриманої від сторони роботодавців та сторони профспілок, звертає увагу на необхідність виконання норм Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010-2012 роки (пункт 6.3 Розділу VI та додаток 4 до Генеральної угоди) щодо здійснення соціального діалогу у процесі розроблення проектів законів, інших нормативно-правових актів у сфері соціальних, економічних і трудових відносин, якими, зокрема, є порядки використання бюджетних коштів,

 

Одночасно звертаємо увагу на необхідність виконання норм (ст.44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності.

 

 

 

 

Заступник Міністра                                                                                                                                        С.О. Рибак