Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

98759876Учасники VІІ пленуму обкому Профспілки працівників освіти і науки України звернулись до президії Дніпропетровської міжгалузевої Ради профспілок щодо координації дій профспілок бюджетної сфери в умовах дефіциту коштів для фінансування видатків на заробітну плату до кінця поточного року та блокуванням Держказначейством проходження коштів.

Освітяни були почуті.

Надіслано листи Президенту України, Прем’єр-міністру та голові облдержадміністрації. В них, повідомляється про постійне блокування Держказначейством проходження коштів через єдиний казначейський рахунок на фінансування заробітної плати, стипендій, видатків на відрядження, оплату комунальних рахунків. Йдеться мова й про значну затримку виплат Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ( 73 млн.грн., 61 млн. з яких - «лікарняні»)..

4 грудня, у Будинку профспілок відбулася зустріч голови міжгалузевої Ради профспілок Дубіля В.П., керівників та представників обласних організацій профспілок бюджетної сфери з в.о. директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації Тетяною Шебеко. Були обговорені проблеми, які турбують сьогодні профспілки.

Зазначалося, що завдяки зверненням до Президента України, Кабінету Міністрів України, голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова, керівних органів профспілок регіоном були отримані субвенції з держбюджету, завдяки чому частину проблемних питань вдалося вирішити, але не всі.

Відмічалось, що багатьох проблем можна було б уникнути, якби центральні органи влади більш реально враховували фінансові потреби регіонів. Так, незважаючи на щорічне зростання розміру фонду оплати праці та інших видатків, Дніпропетровщина ось уже чотири роки поспіль отримує з центру одну й ту ж фіксовану суму дотацій, через що й виникає дефіцит коштів. Тільки за відрядження освітянам заборгували близько 800 тис. грн. У багатьох сільських районах вже кілька років вчителі не отримують передбаченої законодавством винагороди за сумлінну працю. У складному становищі опинилися вищі навчальні заклади.

Суттєво впливають на наповнення бюджетів й кризові явища в економіці, скорочення виробництва. Так, зараз у скрутному становищі опинилися працівники бюджетних установ ряду невеликих промислових міст з моноструктурою виробництва. Зокрема, у Марганцю, де зараз виникли перебої в роботі місцевого гірничо-збагачувального комбінату, який є містоутворюючим підприємством. Зменшилися надходження й до бюджету Дніпродзержинська - міста металургів та машинобудівників. В таких випадках, як сказала Т.Шебеко, у разі невиконання міських бюджетів надаються дотації з держбюджету.

Також, керівник департаменту поінформувала, що в області в наявності кошти, щоб виплатити аванс, очікується субвенція держави у розмірі 84 млн. гривень, що дозволить повністю розрахуватися з працівниками бюджетної сфери за грудень 2013 року.

nar0312131043

nar_0112130999

nar_002121341